RX 560 vs RX 570

Toplasan 10-15 falandır ama bunlar bile çok değerli rakamlar, örnek vermek gerekirse bir oyunu 60 fps'de sabit olarak donmadan veya kasmadan oynayabiliyorsan 560 ile 15-20 fps farkı var diyelim 40 fps ile donmalar takılmalar ve kasmalar ile oynarsın o yüzden tabi ki de RX 570.

Evet elbette. Üstteki arkadaşın attığı videoyu referans alabilirsiniz çünkü işlemciniz R5 1400'den çok az daha güçlü. Ekran kartı konusuna gelirsek oyun anlamında ortalamada %30 ve hatta yer yer %90'lara varan oranda RX 570 daha iyi FPS veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube'a yazarsanız testler ile karşılaşırsınız. Size fikir verirler.

Bütçe el veriyorsa tabii ki RX 570. Ama RX 560 de sizi üzmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir de RX 470 furmark testlerinde normalde kaç FPS alması gerekiyor?
Ve yarın 2. el olarak RX 470 alıyorum, nelere dikkat etmeyelim yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir de RX 470 furmark testlerinde normalde kaç FPS alması gerekiyor?
Ve yarın 2. el olarak RX 470 alıyorum, nelere dikkat etmeyelim yardım eder misiniz?
Kartın arkasındaki etiketleri sökülmüşse uzak dur sakın alma ve kart ile bitcoin madenciliği yapılmış olabilir ama bunu anlamak çok zor birkaç benchmark yap internetteki sonuçlarla karşılaştır mümkünse yük altındakı sıcaklığa da bak sorun çıkmazsa alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı