RX 5600 XT Sistem Toplama

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B
İncehesap gaming gecesinden ürün alınmaz. 2.el geri iade ürünleri sattıkları ortaya çıktı. Bunu azıcık forumları takip edenler bile bilir. Uzak durun derim. Onun dışında monitörün için 100-200 lira daha bütçe çıkarıp Aoc-Wiewsonic gibi markalara yönelebilirsin. Sistemin güzel ama ryzen 3 3300x çıktı. Yakında her yerde satılır. Onu beklemeni tavsiye ederim.

İncehesap gaming gecesinden ürün alınmaz. 2.el geri iade ürünleri sattıkları ortaya çıktı. Bunu azıcık forumları takip edenler bile bilir. Uzak durun derim. Onun dışında monitörün için 100-200 lira daha bütçe çıkarıp Aoc-Wiewsonic gibi markalara yönelebilirsin. Sistemin güzel ama ryzen 3 3300x çıktı. Yakında her yerde satılır. Onu beklemeni tavsiye ederim.
İncehesap gaming gecesi dışında, normal sayılan daha yüksek fiyat ile de farklı firmalar aynı şekilde iade ürünleri satıyorlar bilginiz olsun. Aldığımız ürünlerde hiçbir zaman hiçbir sorun yaşamadık. Sorunlar yaşayalara geçmiş olsun diliyorum. Gaming gecesinden ürün alınmaz denmesine katılmıyorum. Çok aldık ve almaya da devam edeceğiz.

Sonunda beklediğim yorum çok teşekkürler. Tabi ki diğer işlemcileride takipteyim lakin yeni çıkacak işlemciler pahalı olcağını düşünüyorum :).

Sistemini çok iyi, bir sıkıntı göremedim. Dediğiniz gibi bazı kişiler açıklamayı okumuyor, lütfen cevap vermeden açıklamayı okuyup yazalım🙂. Bilgisayarınızı İnşallah en yakın zamanda toplarsınız.
Kardeşine selam söyle😊

Ya beyler sistemi soruyorum size siz bana burada farkli sistemi tartışıyorsunuz 😡.
Farklı mı?! Gözünüzle okumanızı rica ediyorum . Güvenilmeyen arızalı parça almak isterseniz siz bilirsiniz ! Biz sen nerden alırsan daha iyi onu konuşuyoruz !
İncehesap gaming gecesi dışında, normal sayılan daha yüksek fiyat ile de farklı firmalar aynı şekilde iade ürünleri satıyorlar bilginiz olsun. Aldığımız ürünlerde hiçbir zaman hiçbir sorun yaşamadık. Sorunlar yaşayalara geçmiş olsun diliyorum. Gaming gecesinden ürün alınmaz denmesine katılmıyorum. Çok aldık ve almaya da devam edeceğiz.
Alınmaz değil de alınmaması daha doğru (güvenilir) olur.

Bu sistemi öneririm. Monitör konusunda @fryzen @Sylveon daha iyi öneride bulunabilirler.
  • Ryzen 5 1600 12nm (AF) - 770TL - Netsipariş
  • Gigabyte B450M DS3H - 570TL - Depopark
  • GSkill Ripjaws V 8GB 3600MHz RAM - 350TL - Vatan
  • MSI RX5700XT MECH OC - 3310TL - Trendyol
  • Patriot Burst 480GB SATA3 SSD - 410TL - Bizdehesaplı
  • Darkflash BF1 Kasa - 330TL - Ucuztedarik
  • High Power Element Smart 650W 80+ Bronze YMod PSU - 460TL - Teknobiyotik

Bu sistemi öneririm. Monitör konusunda @fryzen @Sylveon daha iyi öneride bulunabilirler.

Islemci ve ekran karti cok büyük ihtimalle darbogaz yapar sizinkinde.

En az 3300x ve 16GB RAM kullanılması lazım.

*999 TL
*600 TL
*315 TL
*2.497.71 TL
*280 TL
*1.345 TL
*393 TL
*600

Toplam: 6993 TL

Hepsini ayrı ayrı güzelcene topladım. Sistemin yükseltmesini anca kışa yapabiliriz. Bir tane daha RAM eklemeyi düşünüyoruz kışın ve yanında SSD. Ama şimdilik bizim bütçemize göre en uygunu bu diye düşünüyorum. Sizce nasıl olmuş? Herhangi gibi bir uyumsuzluk varsa lütfen söyleyin :). Not: Ryzen 5 1600 AF istemiyorum.

Bu sistem hakkındaki yorum yapınız lütfen :).

Yeni konular

Geri
Yukarı