RX 5600 XT vs. RTX 2060

Warzone gibi oyunlarda nesi yetersiz RT'nin ? Gayette güzel bir şekilde oynanıyor.
Dünya'da CoD Warzone haricinde başka oyunlarda var. Çoğu oyunu 60 FPS altında oynuyorsun, PC için 60 FPS altındaki değerler pek de iyi değil. Sizin için 30 FPS oyun oynamak sıkıntı değilse bilemem tabii. Rekabetçi bir FPS oyununu referans göstermeniz pek de mantıklı değil.

RTX 2060 ile RTX açıkken hangi oyunları oynayabilirim?
RT teknolojisi çok yeni bir teknoloji ilerde daha fazla oyuna destek de gelecektir fakat şuan için Cyberpunk 2077, Shadow of The Tomb Raider, Battlefield 5, Minecraft :D, Control, Metro Exodus oyunlarını oynayabilirsiniz. Benim aklıma sadece bunlar geldi, daha fazla oyun da mevcuttur eminim.

Edit. Nvdia sitesinde popüler olan oyunları listelemiş, bunların Youtube üzerinden RTX 2060 performanslarına bakabilirsin. NVIDIA RTX Grafik Kartı ile Profesyonellere Yakışır Yayın Akışı

Son düzenleme:
RT teknolojisi çok yeni bir teknoloji ilerde daha fazla oyuna destek de gelecektir fakat şuan için Cyberpunk 2077, Shadow of The Tomb Raider, Battlefield 5, Minecraft :D, Control oyunlarını oynayabilirsiniz. Benim aklıma sadece bunlar geldi, daha fazla oyun da mevcuttur eminim.
RTX 2060 ile RTX açıkken oynayabilirmiyim bunları?

Benim yazdıklarımı 1080p ultra grafiklerde RTX ile 50 fps üstü rahat oynayabiliyorsunuz. Nvida'nın sitesinde verilen örnekler için Youtube'den test videolarına bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı