RX 5600 XT yazılımsal olarak ne durumda?

124629

Kilopat
Merhaba, RX 5600 XT bulunduran bir sistem almak istiyorum ancak halihazırda kullananlardan kartın durumunu öğrenmek istedim. Yazılımsal sıkıntıların büyük ölçüde giderildiğini okudum ama yine de sorup emin olmak istiyorum. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilirse çok sevinirim.

Kullanmıyorum ancak kartın durumu yeni driverlardan sonra çok iyi. Rahat olabilirsiniz. Çok fazla test videosu izledim zaten bir çok makale yayınlandı bununla alakalı.

Merhaba, RX 5600 XT bulunduran bir sistem almak istiyorum ancak halihazırda kullananlardan kartın durumunu öğrenmek istedim. Yazılımsal sıkıntıların büyük ölçüde giderildiğini okudum ama yine de sorup emin olmak istiyorum. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini aktarabilirse çok sevinirim.
Kartın bulanık veya soluk görüntü verdiğiyle ilgili çok fazla şikayet okuyorum. Bence almayın o kartı.

Doğru duymuşsunuz. Ben de RX 5600 XT'li sistemimi aldığımda wattman hatası almıştım ama artık almıyorum. Sorunlar güncellemeler ile düzeltiliyor.

Geri
Yukarı