RX 5600M ile SolidWorks kullanımı

Hocam dell g5 kullanıcıları buna çözüm bulmuş geçici de olsa fakat MSI için yol rx5600m'i devre dışı bırakmak galiba.

Son düzenleme:
Hocam dell g5 kullanıcıları buna çözüm bulmuş geçici de olsa fakat MSI için tek yol rx5600m'i devre dışı bırakmak galiba.
Hocam şimdi RX5600M SolidWorks çalıştırmıyor mı? İlk defa duydum da teyit ettirmek isterim.

Öyle gözüküyor hocam bu hatayı alıyorsunuz çünkü "The operating system is not presently configured to run this application" ve sadece AMD mobil sahiplerinde oluyor.
Vay be ilk defa gördüm. Cihaz önerirken aklımda bulunacak bu konu. Peki diğer RX 5XXX serisi ekran kartında sorun yaşanıyor mu? Ona göre kendi bilgimi güncelleyeceğim.
Çözüm OpenGl açmak arkadaşlar. Yeni denedim işe yaradı.
İyi bari çözümü olması sevindirici yoksa sadece Nvidia önerecektik. Bildiğim iyi oldu kaydediyorum mesajınızı.

Vay be ilk defa gördüm. Cihaz önerirken aklımda bulunacak bu konu. Peki diğer RX 5XXX serisi ekran kartında sorun yaşanıyor mu? Ona göre kendi bilgimi güncelleyeceğim.
Evet hocam yaşanıyor.
Ayrıca Öğrenciyseniz Amd ekran kartlarından uzak durun özellikle Freedos aldıysanız. Ben deneyimledim siz denemeyin.
Ben de deneyimledim ve katılıyorum.

Ayrıca Öğrenciyseniz Amd ekran kartlarından uzak durun özellikle Freedos aldıysanız. Ben deneyimledim siz denemeyin.
Neden hocam? Ne gibi bir sorun yaşadınız? Merak ettim de.
Evet hocam yaşanıyor.

Ben de deneyimledim ve katılıyorum.
Anladım hocam. Önerirken çok daha dikkatli olacağım.
Çözüm OpenGl açmak arkadaşlar. Yeni denedim işe yaradı.
Peki bu çözüm kesin bir şekilde çalışıyor mu? @Ryukly

Dell kullanıcıları için hayır hocam onlarda işe yaramamış. MSI kullananlardan bazısı çözümü rx5600m devre dışı bırakmakta bulmuş. Rx5500m de bunu deneyen olmuş fakat onlarda da işe yaramamış hocam yani ne desem bilemedim.

Dell kullanıcıları için hayır hocam onlarda işe yaramamış. MSI kullananlardan bazısı çözümü rx5600m devre dışı bırakmakta bulmuş. Rx5500m de bunu deneyen olmuş fakat onlarda da işe yaramamış hocam yani ne desem bilemedim.
İyi bari Msi burdan kurtardı biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı