Alıcı RX 5600XT 6 GB

Bahsettiğim arkadaşla 2700TL için anlaştık. Normal Pulse modelinin biraz kırpılmış versiyonu ancak pratikte çok bir fark yok deniyor forumlar tarafından. İzninizle ilanı paylaşıyorum:
Bunu #letgo üzerinden buldum. Ne düşünüyorsun? Sapphire Pulse AMD RX 5600XT be ekran kartı www.letgo.com/item/sapphıre-pulse-amd-rx5600xt-be-ekran-kart-iid-1640663225

İnceleyip yorum yaparsanız sevinirim.

Hocam her yerde 5600XT'nin daha doğrusu 5000 serisinin çok fazla WattMan hatası verdiğini söylüyorlar. Sizde böyle bir durum mevcut mu? Tırsmaya başladım açıkçası. Siz nediyorsunuz?

Bende 2 kere Fortnite oynarken verdi 2020 Temmuz ayından beri kullanıyorum onun dışında vermedi şans işi tamamıyla bir şey diyemem hocam.

5000 serisinde Wattman hatası tamamen şans işi. Elime geçen 5600XT ve 5700 kartlarında böyle bir sorun yaşamadım örneğin. Şöyle bir durum da söz konusu kart satıcının sisteminde Wattman hatası yaşamasa bile sizin sistem de bunu yaşatmamasının garantisi yok. Geçen hafta 5600XT sattığım forumda ki @aykutsert hocam da Wattman sorununa maruz kaldı. Zannediyorum ki çözümü buldu. Piyango gibi kısaca kime vuracağı bilinmiyor.

5000 serisinde WattMan hatası tamamen şans işi. Elime geçen 5600XT ve 5700 kartlarında böyle bir sorun yaşamadım örneğin. Şöyle bir durum da söz konusu kart satıcının sisteminde WattMan hatası yaşamasa bile sizin sistem de bunu yaşatmamasının garantisi yok. Geçen hafta 5600XT sattığım forumda ki @aykutsert hocam da WattMan sorununa maruz kaldı. Zannediyorum ki çözümü buldu. Piyango gibi kısaca kime vuracağı bilinmiyor.

Sistem bileşenlerime güveniyorum açıkçası. Bu zamana kadar aynı bileşenlerle, RX580, RX570, RX470 kullandım. 1 kere WattMan yemedim. Sadece PC'yi açarken ekran gelmiyordu restart attığımda WattMan hatası görünüyordu ama asla oyun ortasında sistemim gitmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı