RX 5600XT Mining kazancı düşük

Ne olacak derken? 1 ay önce bugün zorluk ne kadardı ETH ne kadardı bilemiyorum. 200 mh'li bir sistem ile 2 hafta önce günde 0.01 eth alırken şu an günde 0.048 eth alıyorum. Gelir düşüşünün ana sebebi artan zorluk.
Mining de bitti bu ne hiç bir şey kazandırmıyor günlük 16TL, insanların öğrenmesi kötü oldu.

Eğer eth fiyatına bakmıyorsan boşver kazma madenciliğin ve kriptonun ne olduğunu bilmeden kazmak boş iş olur . Yaptığınız şeyi bilerek yapın
Yaptığım şeyi bilmeden de yapabilirim kime ne.
Eğer eth fiyatına bakmıyorsan boşver kazma madenciliğin ve kriptonun ne olduğunu bilmeden kazmak boş iş olur . Yaptığınız şeyi bilerek yapın
Son 1 haftadır da bazı şeyleri bu konuda öğrenmiş oldum.
Ki ETH fiyatı ile alakası yok sadece, öğren detaylı sonra bana söylersin.

Problem Binance kullanmanla alakalı Binance pps+ ödeme yöntemi kullanıyor sana tavsiyem Ethermine veya 2miners kullanman. 2miners daha ufak bir havuz olduğundan şans oranı daha değişken daha kesin kazanç istiyorsan Ethermine kullanman. Yeni ödeme politikasıyla 0.01 ETH kazancını geçtiysen her ayın 28'inde otomatik ödeme alırsın veya 0xpolygon adı verdikleri tarayıcı eklentisiyle günlük alabilirsin fakat bu eklentiyi kullanmanı önermem hem güvenlik olarak hem de kestikleri pay oldukça fazla. + olarak senin ETH fiyatının düşmesiyle bir alakan yok algoritmaya göre ETH fiyatı düştükçe blok başına aldığın ETH artıyor. Bir de claymore ekranını ekran görüntüsü alıp yüklerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Hocam ben de NiceHash ile kazıyorum 2 gün önce başladım günde 21 TL alıyorum bu normal midir bende de RX 5600XT var. Çünkü birkaç ay önceki konulara bakıyorum millet 2 haftada 60 dolar kazanmış. Yeniden düzelir mi kazançlar ileride?

NiceHash kullanmayın daha önce de hacklendi ve verdiği ödül miktarı oldukça düşük. Otomatik olarak algoritma değiştirmesi coinlerin yükselmesi veya düşmesiyle alakalı fakat küçük balıklar için bu oldukça karsız.

Problem Binance kullanmanla alakalı Binance pps+ ödeme yöntemi kullanıyor sana tavsiyem Ethermine veya 2miners kullanman. 2miners daha ufak bir havuz olduğundan şans oranı daha değişken daha kesin kazanç istiyorsan Ethermine kullanman. Yeni ödeme politikasıyla 0.01 ETH kazancını geçtiysen her ayın 28'inde otomatik ödeme alırsın veya 0xpolygon adı verdikleri tarayıcı eklentisiyle günlük alabilirsin fakat bu eklentiyi kullanmanı önermem hem güvenlik olarak hem de kestikleri pay oldukça fazla. + olarak senin ETH fiyatının düşmesiyle bir alakan yok algoritmaya göre ETH fiyatı düştükçe blok başına aldığın ETH artıyor. Bir de claymore ekranını ekran görüntüsü alıp yüklerseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

NiceHash kullanmayın daha önce de hacklendi ve verdiği ödül miktarı oldukça düşük. Otomatik olarak algoritma değiştirmesi coinlerin yükselmesi veya düşmesiyle alakalı fakat küçük balıklar için bu oldukça karsız.
Ne tavsiye edersiniz hocam ?

Ne tavsiye edersiniz hocam?

T-Rex Miner kullanın ve Ethermine Avrupa sunucusunda kazım yapın benim önerim bu. 2miners bazı günler çok yüksek şans değerine sahip fakat bazı günlerdede çok düşük şans değerine çok değişken bundan dolayı daha stabil ve sabit bir gelir için Ethermine kullanmanız daha iyi olur. Binance pps+ kullandığı için blok çözümünde bir katkınız olmasa dahi otomatik olarak sisteme yansıttığınız hashrate üzerinden gelir veriyor ve bu sistemi kullanan çok kişi olmadığı için daha doğrusu havuzun Hashrate'i düşük olduğu için gelir daha düşük. Normalde en mantıklısı ve olması gereken ödeme yöntemi Binance'ın kullandığı pps+ fakat şu an için Ethermine gibi havuzların kullandığı pplns daha mantıklı bu yüzden Ethermine kullanmanız ve Binance gibi güvenilir borsaların cüzdanlarına bağlamanızdır.

Geri
Yukarı