RX 5600XT model önerisi

Aradaki farka değer mi tartışılır, ben olsam 3 fanlı modeli alırdım, bütçenizi zorlamayacaksa 3 fanlı olanı alın, bütçenizi zorlayacaksa Sapphire olanı alabilirsiniz.

Sapphire Pulse modelini yaz ayında arkadaşım satın almıştı o zamanlarda 2150TL indirimdeydi ve kendim bizzat denedim maksimum sıcaklık değeri 65 diğer modelin çift fanlısını kendim kullanıyorum maksimum sıcaklık 72 73 derece size kalmış.

Aradaki farka değer mi tartışılır, ben olsam 3 fanlı modeli alırdım, bütçenizi zorlamayacaksa 3 fanlı olanı alın, bütçenizi zorlayacaksa Sapphire olanı alabilirsiniz.
Bilginiz varmıdır acaba black editionun normal ile ne farkı vardır?

Sapphire Pulse tavsiye ederim. YouTube da bu modeller için geniş kapsamlı testler yapılıyor genelde, onları inceleyip karar verebilirsiniz.

Maalesef o konuda bilgim yok, aralarında ciddi bir sıcaklık farkı yoktur büyük ihtimalle.
Forumdada baktım alakalı bir şey göremedim ama herkes xfxe kıyasla sapphireyi tavsiye ediyor o yüzden kararsız kaldım.Yardımınız için teşekkürler.
Sapphire Pulse tavsiye ederim. YouTube da bu modeller için geniş kapsamlı testler yapılıyor genelde, onları inceleyip karar verebilirsiniz.
Ama 'black edition' o yüzden kararsız kaldım

Forumdada baktım alakalı bir şey göremedim ama herkes xfxe kıyasla sapphireyi tavsiye ediyor o yüzden kararsız kaldım.Yardımınız için teşekkürler.
3 fanlı ve çok pahalı olmayan bir model almak isterseniz Gigabyte’ın Gaming OC modelleri gayet verimli.

Peki ASUS Dual RX 5600XT Evo öneren var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…