RX 5600XT R5 3600X sistem nasıldır?

Kokka

Femtopat
Daha fazla  
Bu sistemi rekabetçi oyunlarda +144FPS, hikaye tabanlı oyunlarda +60FPS için topladım. Sistem yaklaşık 8000 TL değerinde, sizin görüşleriniz nelerdir, nasıl değişiklikler yapmayı uygun görürsünüz?

xxx.png

Son düzenleyen: Moderatör:
8.000 TL bütçe ile daha iyisi toplanır.

Toplam 8041 TL.

Hocam basic edition ile normali arasında fark olduğunu duydum bir araştırın isterseniz bilen arkadaşlar da bilgilendirebilir. Birde Toshiba SSD leri önermiyorlar değiştirmeni öneririm

Hocam basic edition ile normali arasında fark olduğunu duydum bir araştırın isterseniz bilen arkadaşlar da bilgilendirebilir. Birde Toshiba SSD leri önermiyorlar değiştirmeni öneririm
Duydum hocam bildiğim kadarıyla normal pulse 5600xtlere kart çıktıktan sonra bios güncellemesi gelmiş ve boost clock 1750 MHzye çıkmış, öte yandan black edition olan ekran kartı 1620 MHz. İzlediğim bir videoda black edition kartınının boost clockunu oc ve uv ile 1820ye kadar çıkardıgını gördüm. Videodaki kişiye ulaşıp stok fanlarla bu işlemi yapabildiğini öğrendim o yüzden ben de bu işlemi yapmayı düşünüyorum sistemim el verirse. Videoyu da şöyle bırakayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa bizimle paylaşırsa sevinirim. Ben yeni yeni öğrendiğim için yanlışlarım olabilir.

Geri
Yukarı