RX 5600XT sistemle mining yapmak mantıklı mı?

Performansı düşer tabii ki ama güzel bir kar elde edersiniz.
Performans kesinlikle düşmez ve size geliri iyi olur. En azından kullanmadığınız zamanlarda açık bırakabilirsiniz. Performansa gelince yapması gereken işi yapıyor, overclock yaparsanız performansı bile artacaktır düşme kesinlikle yaşanmaz. Parçalarda fiziksel olarak bir şey olabilir ama 1-2 yılda olacak şey bu. Hiçbir sorun çıkarmaz açıkcası.

Performans kesinlikle düşmez ve size geliri iyi olur. En azından kullanmadığınız zamanlarda açık bırakabilirsiniz. Performansa gelince yapması gereken işi yapıyor, overclock yaparsanız performansı bile artacaktır düşme kesinlikle yaşanmaz. Parçalarda fiziksel olarak bir şey olabilir ama 1-2 yılda olacak şey bu. Hiçbir sorun çıkarmaz açıkcası.

1660 Ti ile günde 4-5 saat mining yapsam aylık karım ne kadar olur?
Mining anında webde gezinebilir miyim?

3.23 dolar olarak demiş NiceHash kötü bir değer değil açıkcası. Elektrik faturasına da 0.3 dolar demiş günlük fakat o elektriğin fiyatına göre değişiyor ülkelere göre. 3 dolara yakın kazanabilirsiniz günde. Mining anında gezinmek birazcık sıkıntılı olabilir. İşlemci ve ekran kartını tamamen kullanacak çünkü. Gezinebilirsiniz aslında ama ben olsam hiçbir şey yapmazdım.

3.23 dolar olarak demiş NiceHash kötü bir değer değil açıkcası. Elektrik faturasına da 0.3 dolar demiş günlük fakat o elektriğin fiyatına göre değişiyor ülkelere göre. 3 dolara yakın kazanabilirsiniz günde. Mining anında gezinmek birazcık sıkıntılı olabilir. İşlemci ve ekran kartını tamamen kullanacak çünkü. Gezinirsiniz ama bence gerek yok.

Mininge mi gerek yok gezinmeye mi?
Sadece yatarken ve kullanmazken 12 saat açık bırakabilirim.

Benimle kartımla benzer değerlerde olur, benim günlük kazandığım para 2.5 - 3.2 dolar arasında gidip geliyor. Benim günde kazandığım parayı baz alabilirsiniz. Şu an mining yaparken forumda dolaşıp aynı anda video izliyorum ve hiç etkisi olmuyor kazıma. Ayrıca canım sıkıldıkça LoL oynuyorum, 1-2 mh/s düşürüyor en fazla.
20 FPS zor alır.
LoL, Valorant gibi işlemciye dayalı ve güçlü GPU gerektirmeyen oyunlar düşük ayarlarda oynanabilir.

Benimle kartımla benzer değerlerde olur, benim günlük kazandığım para 2.5 - 3.2 dolar arasında gidip geliyor. Benim günde kazandığım parayı baz alabilirsiniz. Şu an mining yaparken forumda dolaşıp aynı anda video izliyorum ve hiç etkisi olmuyor kazıma. Ayrıca canım sıkıldıkça LoL oynuyorum, 1-2 mh/s düşürüyor en fazla.

LoL, Valorant gibi işlemciye dayalı ve güçlü GPU gerektirmeyen oyunlar düşük ayarlarda oynanabilir.

Sizce yapmalı mıyım?
Ve nasıl yaparım rehber atarsanız sevinirim.

Mininge mi gerek yok gezinmeye mi?
Sadece yatarken ve kullanmazken 12 saat açık bırakabilirim.
Gezinmeye gerek yok ama dolaşabilirsiniz yukarıda yeni mesajda anlatılan gibi. Mining bence yapın hiçbir zararınız olmaz.
Gezinmeye gerek yok ama dolaşabilirsiniz yukarıda yeni mesajda anlatılan gibi. Mining bence yapın hiçbir zararınız olmaz.
Ben laptop kullanıyorum ama kasamı satmasaydım kesinlikle yapardım. En kötü geceleri açık kalsın 1 dolar 1 dolardır yani ben öğrenciyim mesela öğrenciler bilir 5 tl bile 5 tldir yani.

Ve nasıl yaparım rehber atarsanız sevinirim.
Ben bu videodan bakarak yapmıştım, siz de isterseniz böyle yapabilirsiniz. Bir sürü video var bununla ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bu videodan bakarak yapmıştım, siz de isterseniz böyle yapabilirsiniz. Bir sürü video var bununla ilgili.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Undervolt yaptınız mı?
Yapmama gerek var mı?

Geri
Yukarı