RX 5600XT WattMan hatası

Crpto

Hectopat
Daha fazla  
Neredeyse 1 yıldır WattMan hatası ile karşılaşıyorum. Görüp görebileceğiniz tüm fix çalışmalarını denedim, hiçbiri işe yaramadı. Onun dışında RAM, CPU, GPU'dan kaynaklanmadığını düşünüyorum çünkü her ne zaman evde süpürge çalışsa bilgisayar kapanıyor ve WattMan System failure hatası çıkıyor. Priz değiştirdim, yine de işe yaramadı. Onun dışında BIOS güncellemek, chipset güncellemek, Fast boot kapamak, a-XMP kapamak, undervolt, underclock yapmak ve görebileceğiniz bütün şeyleri denemiş bulunmaktayı. Yardımlarınızı bekliyorum.

PC bileşenleri.
ASUS TUF RX 5600XT.
Ryzen 3500X.
MSI-B450- M.2-Pro-Max
550W Power Supply.
Toshiba-RCZ-500GB-SSD
16 GB 2X 3200MHz Ripjaws RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Evin elektrik tesisatından bahsediyoruz hocam.

Teşekkür ediyorum arkadaşlar yardımlarınız için minnettarım birkaç güne kontrol ettireceğim inşallah eğer işe yararsa çözüldü olarak işaretliyeceğim konuyu.
Komple evin elektrik şebekesinden, tesisatından.

Tamam hatasız çıkması güzel.

Son olarak Kernel Power hataları nasıl yok olacak?

Teşekkür ediyorum arkadaşlar yardımlarınız için minnettarım birkaç güne kontrol ettireceğim inşallah eğer işe yararsa çözüldü olarak işaretliyeceğim konuyu.

Hocam zaten o hata güçle ilgili bir hata. Elektrikçiye şebekenizi tamir ettirirseniz bir daha almazsınız diye düşünüyorum.

Şebekeyi halledelim gider, genelde birden fazla sebebi olur ama burada olay şebeke ile ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı