RX 5600XT yerine RX 3050 alınır mı?

Neden daha kötü bir karta geçesin ki? 5600 XT'den geçilecek NVIDIA kart en az RTX 3060 olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
7000tl'ye şansımı 6600xt ile denerdim şahsen. Forumda en çok önerilen iki kart 6600 ve 6600xt. Bir problem de duymadım daha.

Neden daha kötü bir karta geçesin ki? 5600 XT'den geçilecek NVIDIA kart en az RTX 3060 olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bütçem yetmiyor. 9000'e satsam üstüne en az 7 bin civarı koymam gerekiyor. İkinci el ne düşünüyorsunuz? Alınır mı?

Merhaba. Sapphire Pulse RX 5600XT ekran kartım var. Sistemim imzamda yazıyor. Bıktım usandım bu kartın WattMan hatalarından artık. Sizce bu kartı satıp o paraya 3050 alınır mı? Aklımda 2060 veya 2060 Super de var ama 3050 daha güncel diye 3050 düşünüyorum. Sırf AMD'nin driver sorunları yüzünden satıp o paraya NVIDIA alacağım. Siz olsanız hangisini alırdınız? Kafayı yemek üzereyim bu kart yüzünden. Denemediğim yol kalmadı hala WattMan hatası alıyorum. Oyundan atıp duruyor. NVIDIA'ya geçmek istiyorum. Ne yapmam gerekir sizden öneri bekliyorum.

Eğer 2060 Super diyorsan 9K altında fiyata yok onun dışında 2060 var 7K altında bulunur eğer ben illaki 2060 Super geçeceğim diyorsan zaten 9K fiyatina 3060 bulunuyor.

Performans olarak nasıl memnun musunuz peki?

Aşırı memnunum dostum MSI RX 590 (8 GB)dan geçtim yok böyle bir şey gecikme çok az kartta 590 da öyle değildi ama aşırı gecikme vardı ve fan sesi yan odadan duyuluyordu kasa kapağuı kapalıyken %70 80 yükte kart geçmiyor 65 dereceyi.

Eğer 2060 Super diyorsan 9K altında fiyata yok onun dışında 2060 var 7K altında bulunur eğer ben illaki 2060 Super geçeceğim diyorsan zaten 9K fiyatina 3060 bulunuyor.

Hocam sıfırı bulunmuyor 3060 o fiyata. İkinci elde çoğu mining yapılmış buldum ve ikinci el kart almakta çekiniyorum ne diyorsunuz alınır mı?

Hocam sıfırı bulunmuyor 3060 o fiyata. İkinci elde çoğu mining yapılmış buldum ve ikinci el kart almakta çekiniyorum ne diyorsunuz alınır mı?

Yok mining yapılmış ise alınmaz yorulmuş bir kart ne zaman elinde kalacak belli olmaz ama eğer 9K fiyatina çıkarım diyorsan o fiyatlara 3060 var bir tane alabilirsin onun dışında RTX 2060 sıfır var 6800TL'ye.

Yok mining yapılmış ise alınmaz yorulmuş bir kart ne zaman elinde kalacak belli olmaz ama eğer 9K fiyatina çıkarım diyorsan o fiyatlara 3060 var bir tane alabilirsin onun dışında RTX 2060 sıfır var 6800TL'ye.

Hocam 2060 istemiyorum onun yerine 2060 Super daha mantıklı. Zotac marka nasıldır biliyor musunuz acaba?
Neyi 9.000'e satacaksın?

Benim şu anki ekran kartımı Sapphire Pulse RX 5600XT herkes sarı sitede 9-10k gibi fiyatlara koymuş. Fazla mı sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı