RX 570 1080p Ultra Ayar 2 sene yeter mi?

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Ben 9.sınıfta okuyorum. 11 12 de sınavlara hazırlanacağım. Teknobiyotikte ekran kartı indirimleri var. RX 570 OC 1284 Core Clock 7.1 GHz bellek hızı 1439 TL, RX 580 OC 1386 Core Clock 8000 MHz bellek hızı 1849 TL. Sizce 2 sene için (üniversitedede kullanabilirim) hangisini almalıyım ultra ayar 1080p için?

Teknolojiyi maalesef biz ilerletmiyoruz. Bu yüzden yarın ne olacağını kimse bilmiyor. Ben sana yeterli olur dersem, 2 sene sonra çıkıp sen oynayamıyorum diye suç atarsan ben altında kalırım bu işin. Kimse sana garanti veremez maalesef.

İlla ki kendi görüşümü yazmam gerekirse, muhtemelen yetecektir. Özellikle 1080p'de çok zorlanacağını düşünmüyorum kartın. Dediklerim RX 580 için geçerli.

Merhaba. Bende i3-6100 işlemci 8gb furyx 2133mhz ram 240gb SSD vs... Mevcut RX 570 almak var planimda darboğaz yapar mı arkadaşlar?

Hem tek kanal RAM kullanıyorsunuz hem de çok güçsüz bir işlemciniz var. Gerçek 4 çekirdek bile değil maalesef işlemciniz. RX 570'in performansını bile kısıtlayacağından eminim.

Hem tek kanal RAM kullanıyorsunuz hem de çok güçsüz bir işlemciniz var. Gerçek 4 çekirdek bile değil maalesef işlemciniz. RX 570'in performansını bile kısıtlayacağından eminim.
Fakat oyunlarda ve sistemde sıkıntı yaşatır mi bana ? Kasma ekranda yavaşlık hissi verir mi ? 60fps nin üstünde olur pek çok oyunda diye tahmin ediyorum ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı