RX 570 4 GB ITX FurMark test sonucu nasıl?

Ryo41

Hectopat
Kartı 2. el alacağım. Adamdan YouTube'da gördüğüm testte 0X msa olduğu için öyle istedim. Sizin istekleriniz doğrusunda farklı ayarlarda tekrar test sonucu isteyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada herkese mutlu yıllar :).

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    148,1 KB · Görüntüleme: 56
Fiyatı baya yükselmiş RX 570 serisinin, güzel bir kart kendim de kullanıyorum ama verilir mi bilemedim.

Ayrıca, mining yapılıp yapılmadığını sorun.

Fiyatı bayağı yükselmiş RX 570 serisinin, güzel bir kart kendim de kullanıyorum ama verilir mi bilemedim.

Ayrıca, mining yapılıp yapılmadığını sorun.

Miningte kullanılmadığını söyledi bana. Yalnız şu videoda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max 67 derece görüyor. Benim alacağım kart 1 dakika 10 saniyelik testte Max 78 derece görmüş sıkıntılı mı?

Miningte kullanılmadığını söyledi bana. Yalnız şu videoda:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max 67 derece görüyor. Benim alacağım kart 1 dakika 10 saniyelik testte Max 78 derece görmüş sıkıntılı mı?
80 dereceye kadar sıkıntılı olacağını sanmıyorum. Kullanılan model ısınan model ve hava akışı iyi değilse normaldir. Benim GPU 75 MAX gördü, oyunlarda en fazla 65-70 arası değişiyor. Garantisi yoksa geldiği zaman test edersiniz sorunsuz ise termal macunu değişirsiniz.

Arkadaştan PUBG testi isteyin orada 80 dereceyi geçerse ya arızalıdır, yada mining yapmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı