RX 570 4 GB Minecraft düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

alperenkrkmazzz

Hectopat
RAM
8GB DDR4 CL19 3200MHz
Ekran kartı
RX 570 4GB
Anakart
H510M PRO-E
İşlemci
i3-10100
RDR2'yi bile orta-yüksek ayarlarda 60FPS oynayabiliyorum ama Minecraft'ı oynayamıyorum az önce bir mod paketi yükledim 70 modluk 30FPS'i geçmiyordu ama 300+ modluk bir pakette 60FPS oynayabiliyorum ama o da kasıyor normalde ikisini de rahatça oynayabilmem lazım değil mi grafikleri falan en düşükte deniyorum hepsini. Verebileceğim Max RAM miktarını da veriyorum (6 GB).

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2'yi bile orta-yüksek ayarlarda 60FPS oynayabiliyorum ama Minecraft'ı oynayamıyorum az önce bir mod paketi yükledim 70 modluk 30FPS'i geçmiyordu ama 300+ modluk bir pakette 60FPS oynayabiliyorum ama o da kasıyor normalde ikisini de rahatça oynayabilmem lazım değil mi grafikleri falan en düşükte deniyorum hepsini. Verebileceğim Max RAM miktarını da veriyorum (6 GB).

Orijinal Minecraft ise kasması normal ama korsan tllegacy tlancher falan ise bu FPS'ler hiç normal değil bende RX 6500M var TL.auncher Minecraft texture pack varken 700 FPS alıyorum.

Orijinal Minecraft ise kasması normal ama korsan tllegacy tlancher falan ise bu FPS'ler hiç normal değil bende RX 6500M var TL. Auncher Minecraft texture pack varken 700 FPS alıyorum.

Sadece sodium ve texture pack varken bende o FPS'lerde alıyorum ama vanillayı 10 yıldır oynuyorum neredeyse sıkıyor bir süre sonra modluda da anlamadığım şekilde kasıyor bazen çok büyük paketlerde bile kasmıyor küçücük paketlerde kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı