RX 570 4 GB mining performansı nasıldır?

C1awL

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RX570 4 GB ekran kartım var alt coinleri kazarak para kazanmak istiyorum. Tek kartım var. Çok kazanç hedefim de yok günde. 10 TL getirse yeter. Mining yapsam kartın garantisi bozulur mu? Elektrik hariç ne kadar kazanabilirim? Kartın ısısı 65'i geçmiyor.

RX570 4 GB ekran kartım var alt coinleri kazarak para kazanmak istiyorum. Tek kartım var. Çok kazanç hedefim de yok günde. 10 TL getirse yeter. Mining yapsam kartın garantisi bozulur mu? Elektrik hariç ne kadar kazanabilirim? Kartın ısısı 65'i geçmiyor.
Mining yapıldığını garanti dahil kimse anlayamaz. 4GB kartın ile hiveos kurarak ethereum da kazabilirsin. Günlük 10 liradan fazla kazandırır. YouTube'da yeterli bilgi var araştırmanı tavsiye ederim.

Osiloskop ile öyle bir anlaşılıyor ki. :D Ayrıca istediğini yaparsın anlasalar da sorun çıkmaz. Sadece oyun oynayacaksın diye satmıyorlar sana onu kaldı ki yetersiz o kadar VRAM.
Osiloskop daha farklı amaçlarla kullanılır da ekran kartına denerler mi bilemedim şimdi :)

Dostum hiveos kurarsan ethereum da kazabilirsin fakat farklı bir flash bellek ya da SSD falan kurman gerekir. Onlarla uğraşmayacam alt coin kazicam dersen Raven kazabilirsin. Linkte detaylı anlatım var bir göz gezdir istersen. Havuz olarak Binance Pool tercih etmelisin günlük paranı almak için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
6 GB gerekiyor en az.

Osiloskop daha farklı amaçlarla kullanılır da ekran kartına denerler mi bilemedim şimdi :)

Dostum Hive OS kurarsan Ethereum da kazabilirsin fakat farklı bir flash bellek ya da SSD falan kurman gerekir. Onlarla uğraşmayacağım alt coin kazacağım dersen Raven kazabilirsin. Linkte detaylı anlatım var bir göz gezdir istersen. Havuz olarak Binance pool tercih etmelisin günlük paranı almak için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Osiloskop ile öyle bir anlaşılıyor ki. :D ayrıca istediğini yaparsın anlasalar da sorun çıkmaz. Sadece oyun oynayacaksın diye satmıyorlar sana onu kaldı ki yetersiz o kadar VRAM.

Az önce rvn kazdım saniyede 7.6 verdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı