RX 5600XT sistem mining performansı nasıldır?

Forumdan gördüklerimize göre. Çoğu kişi "UV nasıl yapılır?" diye bu kart için konu açmıştı. Siz şanslıymışsınız.
Kart ile daha önceleri bilgisayar resetleme problemi yaşamıştım ancak hiç ısınma ile ilgili bir problemim olmadı. İmkanım olsa satıp Nvidia almaz mıyım, tabi ki alırım o ayrı :)
Tavsiye eder misiniz?
Yani maddi olarak çok ihtiyacınız varsa yapılabilir ancak ihtiyacınız yoksa benim gibi merak edip başlayacaksanız birkaç gün deneyebilirsiniz. Binance pool ile kazarsanız para 24 saat içerisinde hesabınıza gelir, ethermine ile kazarsanız 14 günde bir para yatar hesabınıza. Bu arada kazım yaparken oyun oynamayı geç dizi, film izlerken dahi ara ara takılmalar yaşanıyordu.

Kart ile daha önceleri bilgisayar resetleme problemi yaşamıştım ancak hiç ısınma ile ilgili bir problemim olmadı. İmkanım olsa satıp NVIDIA almaz mıyım, tabii ki alırım o ayrı :)

Yani maddi olarak çok ihtiyacınız varsa yapılabilir ancak ihtiyacınız yoksa benim gibi merak edip başlayacaksanız birkaç gün deneyebilirsiniz. Binance pool ile kazarsanız para 24 saat içerisinde hesabınıza gelir, Ethermine ile kazarsanız 14 günde bir para yatar hesabınıza. Bu arada kazım yaparken oyun oynamayı geç dizi, film izlerken dahi ara ara takılmalar yaşanıyordu.

4 günde ne kadar kazandınız.

Geri
Yukarı