RX 570 4 GB vs GTX 1060 3 GB

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mustafa ilik

Kilopat
Yer
UK | London
Daha fazla  
AMD'nin yeni çıkan ekran kartı 570 ile Nvidia'nın GTX 1060 ikisi arasında kaldım. Bunun için sizden detaylı bir karşılaştırma videosu bekliyorum çünkü iki hafta sonra ikisinden birini alacağım, şu an kararım GTX 1060, bunu sizin karşılaştırma videoalrını etkileyebilir. Rx 570 8GB'lık versiyon ile 4 GB'lık versiyon arasında 100-150 lira gibi bir fark var, 8 GB'lık versiyonunu da alabilirim, iyi günler :)

RX 570 tercih ederim. Çünkü her yeni nesilde hem performans hem de genel güç tüketimi ve yeni yazılımsal özellikler gelir.

Testlerde genellikle RX 570 4GB ile GTX 1060 3GB modeli çok yakın sonuçlar vermiş. İkisi de eş performans veriyor aslında. Burada diğer hususlara bakacaksın.

Vega çıkaracağız dediler bizi kandırdılar. Gidip 4K FreeSync mönitör aldım. Pişmanım keşke G-Sync alsaydım 1080 Tİ ile akardım. 2 kuruş fazla olsun rahat olsun dedikleri bu olsa gerek. Neymiş fiyat performansta AMD. Vega güya 2016 sonunda çıkıyordu makyajlı RX serisi sürdüler piyasaya. Gördüler NVIDIA 1080 Tİ, AMD Vega sürümünün anasını ağlatacak hemen planlarını değiştiler. 2018'de anca çıkar Vega.

RX 480, 570'den biraz daha iyi. Ben olsam 570 veya 480 alırdım.

Vega çıkaracağız dediler bizi kandırdılar. Gidip 4K FreeSync mönitör aldım. Pişmanım keşke G-Sync alsaydım 1080 Tİ ile akardım. 2 kuruş fazla olsun rahat olsun dedikleri bu olsa gerek. Neymiş fiyat performansta AMD. Vega güya 2016 sonunda çıkıyordu makyajlı RX serisi sürdüler piyasaya. Gördüler NVIDIA 1080 Tİ, AMD Vega sürümünün anasını ağlatacak hemen planlarını değiştiler. 2018'de anca çıkar Vega.
Hocam VEGA mimarili kartlar üst seviyeye hitap edecek . VEGA başka bir dünya.

Tmm doğru diyorsun ama çalışma takviminde şimdi RX 500 serisi değil Vega çıkmalı idi. RX 400 serisinden 5-6 FPS fazla çalışan kartı bir firma neden çıkarır anlamış değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı