RX 570 400W PSU yeteli mi?

Neden sikintili ki? Ne oldu baktim formlardan falan o kadar sikinti çeken yok fiyatina göre iyi diye aldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon hocam ya lanet olsun karıştırmışım markaları uykusuzluk işte. FSP markası gayet güvenilirdir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Korkuttun beni valla ben de uyumadim hiç bir de 2'de dişci randevum var :D

500 watt yeterli diye tahmin ediyorum. Ne de olsa 180 Watt max cekiyor ekran karti tahminim 150 Watt'i geçmez. Toplasak sistem 400 Watt ancak eder niye böyle söyledin?

400W 80+ bile rahatça besler ya o sistemi yük altında belki besler biraz şansla. 500W 80+ bi PSU niye sıkıntı çıkarsın. Çok komik geliyor yazılan yorumlar. Yazmayım diyorum ama dayanamıyorum. Senin dediğin gibi o sistem taş çatlasa 400W'ı görmez. PSU da %15 kayıpla çalışsın en kötü ki çalışmaz 425W güç sağlar. Hiçbir problem yaşamazsın kardeşim.

Bakin askerden yeni geldim. Para desen yok avrat desen yok iş desen yok. At avrat silah yapicam daha. 12 aydir karli dağlara tilkilere eşeklere baktim. Biraz normal insanlar gibi film izleyip oyun oynamak istiyorum. İnsallah malzemelerde sikinti çikmaz.:D

Dark marka her üründen uzak durmanızı öneririm. Geçenlerde forumdan bir arkadaş Dark'ın kablosunu kullandı az daha monitörü yanıyordu, kurtarabilmiş yine de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı