Çözüldü RX 570 8 GB düzgün çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirhanNn0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben bir bilgisayarcıdan ASUS AMD Radeon RX570 aldım ancak Windows üzerinde driver kurmaya çalışsam bile sadece Windows'un kendi driverları ile çalışıyor. Kendi driverları yüklenmiyor. Bu alanda da pek bilgim yok yardım edebilecek var mı?

Çözüm
Merhaba, ben bir bilgisayarcıdan ASUS AMD Radeon RX570 aldım ancak Windows üzerinde driver kurmaya çalışsam bile sadece Windows'un kendi driverları ile çalışıyor. Kendi driverları yüklenmiyor. Bu alanda da pek bilgim yok yardım edebilecek var mı?

Modlu VBIOS vardır, aygıt yöneticisinde, özellikler kısmında kod43 hatası var mı?
Güvenli moddan yüklü tüm sürücüleri kaldır sonra elle yükle.

Bu sayfa üzerinden hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o işletim sistemi için olan sürücüyü yüklemeyi dener misiniz?

Ayrıca GPU-Z programını indirip çalıştırıp ekran görüntüsü atar mısınız?

Modlu VBIOS vardır, aygıt yöneticisinde, özellikler kısmında kod43 hatası var mı?

Çözüm

Bu sayfa üzerinden hangi işletim sistemini kullanıyorsanız o işletim sistemi için olan sürücüyü yüklemeyi dener misiniz?

Ayrıca GPU-Z programını indirip çalıştırıp ekran görüntüsü atar mısınız?

GPU-Z programını indirdim ve ve DDU ile driverları sıfırladım yeni driverlar indirdim ancak hala bir sorun var.

Evet GPU-Z görüntüsü ve tam kart modeli paylaşın bakalım VBIOS'una.

GPU-Z fotoğrafı: http://gpuz.techpowerup.com/23/04/24/4f8.png

Yeni konular

Geri
Yukarı