RX 570 8 GB ile mining yapmak mantıklı mı?

beyfendi1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. ASUS RX 570 8 GB ekran kartım var. Pasif bir gelir oluşturmak istiyorum. Bilgisayarım günde en az 15 saat açık ve değerlendirmeyi istiyorum. Sizce mantıklı mı? Ortalama ne kadar bırakıyor? Fatura falan nasıl oluyor? Bilgim yok o yüzden soruyorum teşekkürler.

Günde en az 15 saat açık kalıyorsa mantıklı olabilir. Sıcaklıkları dengede tuttuğunuz sürece de ekran kartınız zarar görmez diye düşünüyorum.

Günde en az 15 saat açık kalıyorsa mantıklı olabilir. Sıcaklıkları dengede tuttuğunuz sürece de ekran kartınız zarar görmez diye düşünüyorum.
Aslında daha çok kalıyor ama ben oyun filesleri düzenliyorum yük acayip bindiği için ısınıyor yatarkende kapatıyorum ne olur olmaz diye işimi şansa bırakmayayım diyorum :D eğer güzel bir getirisi olursa 300 400 tl kar olarak girilmeye değer gibi

RX 580 NITRO+ var ayda 600-800 arasında gidip geliyor. Eğer ekran kartınızın mining için özel bir sürücüsü varsa ekran kartının kazım hızını artırabilirsiniz.

RX 580 NITRO+ var ayda 600-800 arasında gidip geliyor. Eğer ekran kartınızın mining için özel bir sürücüsü varsa ekran kartının kazım hızını artırabilirsiniz.
Anlamıyorum ama heralde Youtube platformu üzerinden baksam bu özel sürücü işine bulabilirim heralde araştırmaya başlıyayım çok güzel bi para miktarı bence boş boş duracağına

Sıcaklıkları kesinlikle dengede tutun. MSI Afterburner üzerinden kontrol edip deneme yanılma yolu ile fan hızını uygun bir yerde sabitleyin mining açık iken.

Her şey özetlenmiş burada.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı