RX 570 8 GB ile nasıl mining yapılır?

yayaya

Hectopat
Daha fazla  
8 GB RAM'li ve RX570 Armor ekran kartlı sistemim var, Windows olduğu halde mining yapmak istiyorum. 24 saat çalıştırsam aylık kazancım ve elektrik gider tutarım ne olur? Başlamam için hangi uygulamayı indirmem gerekiyor ve ne hesabı açmam gerekiyor? Bu işin belli kuralları veya cezaları var mı?
Bunlar hakkında güncel, detaylı video anlatım kaynağı olan paylaşabilir mi? Bilgili arkadaşlarımın yardımını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle 24 saat hiç bilgisayarı kullanmadan çalıştırmayı düşünüyorsan HiveOS kullanmalısın. Windows bu iş için uygun değil. Gerekli Undervolt ayarlarını uygula. Youtube'da ihtiyacın olan kaynaktan çok daha fazlası mevcut.

Öncelikle 24 saat hiç bilgisayarı kullanmadan çalıştırmayı düşünüyorsan Hive OS kullanmalısın. Windows bu iş için uygun değil. Gerekli undervolt ayarlarını uygula. YouTube'da ihtiyacın olan kaynaktan çok daha fazlası mevcut.

YouTube'da arama yaptığımda Türkçe kaynak olarak sadece yuzeysel bilgi veriliyor. Hangi uygulamayi yukleyecegim, kurulumu nasıl yapacagim bunu bulamadim. Kanal tavsiyesi var mı?

YouTube'da arama yaptığımda Türkçe kaynak olarak sadece yuzeysel bilgi veriliyor. Hangi uygulamayi yukleyecegim, kurulumu nasıl yapacagim bunu bulamadim. Kanal tavsiyesi var mı?
Burak Demiralp Mining ve Kripto Madenciniz Ahmet her iki kanalda da sıfırdan her detayın videosu var.

Hayır gayet de uygun. Bunun bir zorunluluğu yok, tercih meselesi. Sadece Windows'da mining yapan yabancı YouTuber'da var.

Sadece commondline ile çalışan işletim sistemi ile Windows gibi hizmetler ve arka plan uygulamaları oldukça dolu olan bir işletim sistemini aynı kefeye koyarak neyi amaçlamaya çalışıyorsunuz? Windows'un daha rahat çalıştığını gösteren bir kaynak, makale atar mısınız bilgilenmiş olalım bizde.

Geri
Yukarı