RX 570 AC Origins düşük FPS

Oyun içi değerlerinizi atabilir misiniz? Ayrıca ekran kartı sürücü sürümünüz nedir?

Oyun içi değerlerinizi atabilir misiniz? Ayrıca ekran kartı sürücü sürümünüz nedir?

21.5.1 fakat sürekli WattMan hatası alıyorum. GTA 5, AC Origins, AC Black Flag, Roblox, CS:GO, Valorant, Minecraft gibi oyunlarda sürekli donup kalıyor ve siyah ekran geliyor.

Bende de RX 570 4 GB ve R5 1600 AF olmasına rağmen her ayarda benzer değerler almıştım. Oyunun optimizasyonu çok sıkıntılıydı.

Bende de RX 570 4 GB ve R5 1600 AF olmasına rağmen her ayarda benzer değerler almıştım. Oyunun optimizasyonu çok sıkıntılıydı.

Minecraft 1.8.9 da bile ekran kartım çöküyor şu an

21.5.1 fakat sürekli WattMan hatası alıyorum. GTA 5, AC Origins, AC Black Flag, Roblox, CS:GO, Valorant, Minecraft gibi oyunlarda sürekli donup kalıyor ve siyah ekran geliyor.

Hocam 21.4.1 (WHQL) kurup tekrar dener misiniz? Ayrıca OCCT indirip 20-30 dakika boyunca power test yapın. Sorun güç kaynağında gibi geldi bana.

Hocam 21.4.1 (WHQL) kurup tekrar dener misiniz? Ayrıca OCCT indirip 20-30 dakika boyunca Power test yapın. Sorun güç kaynağında gibi geldi bana.

Dediklerinizi bire bir denedim hocam. AIDA 64 ile yaptım. Hiçbir sorun veya çökme yaşanmadı. Fakat herhangi bir oyunu oynarken böyle oluyor. Aşırı garip.

Hocam oyunun optimizasyonu kötü bu bir etmen ayrıca RX 570 Armor çok ısınan bir ekran kartı oyun içinde sıcaklık değerlerine baktınız mı?

Dediklerinizi bire bir denedim hocam. AIDA 64 ile yaptım. Hiçbir sorun veya çökme yaşanmadı. Fakat herhangi bir oyunu oynarken böyle oluyor. Aşırı garip.

Hocam 21.4.1 (WHQL) sürücüsüne tekrar dönmeyi denediniz mi? Eski sürücülerde böyle bir sorun yaşıyor muydunuz?

Hocam oyunun optimizasyonu kötü bu bir etmen ayrıca RX 570 Armor çok ısınan bir ekran kartı oyun içinde sıcaklık değerlerine baktınız mı?

Fanları Custom ayarlarda kullanıyorum 46 47 derece civarında oyun içi.
Hocam 21.4.1 (WHQL) sürücüsüne tekrar dönmeyi denediniz mi? Eski sürücülerde böyle bir sorun yaşıyor muydunuz?

Eski sürücülerde çok nadir oluyordu fakat 21.4.1'den önce azıtmaya başladı iyice. Sistemimde ısınma sorunu yok gayet serin çalışıyor. PSU yetersiz olsa zorlanır fakat PSU gayet yeterli. Yük altında yarısını falan kullanıyor sistem. Çözemedim hala oyun zevkim kalmadı. Para olsa alacağım bir RTX3070.Gel gelelim Türkiye'de yaşıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…