Alıcı RX 570 arıyorum

Benim aklımda bir fiyat yok. Piyasayı pek bilmiyorum hocam çok karışık.
Aslında ben de fazla satmak istemiyorum.
Şu an satsam en az 1000 TL daha üstüne koymam gerekiyor.
Biraz düşününce satmak pek mantıklı gelmedi, çok özür dilerim sizi yordum ama maalesef satmayacağım.

1000-1100 gibi bir fiyat düşünüyordum. Aynı kartı şimdi sıfır almaya kalksam, üstüne 600-700 daha eklemek gerekir muhtemelen. Daha ne olsun? Armor veya Pulse gibi bir model de değil. Soğutmasıyla ve özellikleriyle en üst RX570 modellerinden biri bu.
1100 TL 2. el kullanılmış karta vereceğime 400 daha biriktirir sıfırını, daha uzun süreli garantilisini başım ağrımadan alırım. 2 defa nazik bir şekilde soru sormama rağmen, sırf fiyatı 700 TL'den açtığım için cevap vermediniz. Gerek istediğiniz fiyattan, gerekse sorulan soruyu cevapsız bırakmanızdan dolayı utanması gereken sizsiniz, bu sizin ayıbınız. Ayrıca itham konusunda lafım geneleydi. İyi günler sağlıcakla kalın.

Ben daha geçen gün kutulu tertemiz RX 470 Gaming X hiç açılmamış ekran kartını 700'e satmıştım görmemiştim bu konuyu, size satardım. Hayırlısı olsun.

Nedense mesajların çoğu silindi anlamadım ama neyse tekrar söylüyorum, buradan alma yada düzgün birisini bul. Buradakilerin çoğu bulduğunu öpmek istiyor. Başka platformlara bak. Ayrıca RX570 alma çoğu mining de kullanılmış. GTX1050 Ti ya da GTX 1060 al.

Nedense mesajların çoğu silindi anlamadım ama neyse tekrar söylüyorum, buradan alma yada düzgün birisini bul. Buradakilerin çoğu bulduğunu öpmek istiyor. Başka platformlara bak. Ayrıca RX570 alma çoğu mining de kullanılmış. GTX1050 Ti ya da GTX 1060 al.
Harbiden son mesajları kim niye sildi? Saçmalık, soru sormak, konuyu tartışmak sorun mu teşkil eder forumda?
1050ti performans açısından RX 570'e göre düşük. O yüzden almam. GTX 1060 istediğim fiyata bulabilir miyim bilmiyorum.

Harbiden son mesajları kim niye sildi? Saçmalık, soru sormak, konuyu tartışmak sorun mu teşkil eder forumda?
1050ti performans açısından RX 570'e göre düşük. O yüzden almam. GTX 1060 istediğim fiyata bulabilir miyim bilmiyorum.
Ama sağlam RX570 bulmak sıkıntı.

Ama sağlam RX570 bulmak sıkıntı.
O yüzden buraya sormuştum. Yanılmış oldum. Yine de bir şey alacağım zaman artı olarak burada konu açacağım mantıklı teklif veren olursa diye. Bir satıcı buldum anlaşırsak alacağım. Tabii bana gelmeden önce satılmazsa.

O yüzden buraya sormuştum. Yanılmış oldum. Yine de bir şey alacağım zaman artı olarak burada konu açacağım mantıklı teklif veren olursa diye. Bir satıcı buldum anlaşırsak alacağım. Tabii bana gelmeden önce satılmazsa.
Umarım uygun ve sağlam bir şey bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı