RX 570 Armor alınır mı?

Erdem_Akdogan

Femtopat
Makaleler
1
0 RX 570 Armor 1481 TL'ye sizce alınır mı arkadaşlar bütçemin 1 TL üstüne çıkamam. O yüzden bu modeli seçiyorum zaten kışa yaklaştık odamda klimada var, gerekirse yorganla oturur kışın yine klimayı çalıştırırım. O kadar sıcaklık sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. Sizce bu fiyata bu kart alınır mı ?2. el alacaktım mining dalgasına korkuyorum. 0 başka kart önerebiliyorsanız önerin ya da bu kart alınır mı alınmaz mı söyleyin. Teşekkürler

Ben Amazon'dan indirim ile RX 570 4 GB Armor OC modelini 1087 TL'ye almıştım. 2 hafta kadar önce iade ettim. İade etme nedenim RX 5500XT aldım 1350 TL'ye İncehesap Gaming gecesi indirimlerinden. Bence 1481 TL çok gereksiz RX 570 için. Arkadaşın attığı 1650 Super'i alabilirsin veya indirim kovalayıp daha ucuz 1300-1350 TL gibi 5500XT alabilirsin.

0 RX 570 Armor 1481 TL'ye sizce alınır mı arkadaşlar bütçemin 1 TL üstüne çıkamam. O yüzden bu modeli seçiyorum zaten kışa yaklaştık odamda klimada var, gerekirse yorganla oturur kışın yine klimayı çalıştırırım. O kadar sıcaklık sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. Sizce bu fiyata bu kart alınır mı ?2. el alacaktım mining dalgasına korkuyorum. 0 başka kart önerebiliyorsanız önerin ya da bu kart alınır mı alınmaz mı söyleyin. Teşekkürler
Kasanızın hava akışı iyiyse,zaten sıcaklıklar düşüyor,aşırı ısınma sorunuyla karşılaşmazsınız.Bu modeli kullanan herkes ısınma problemiyle karşılaşmıyor zaten.Çok memnun olan insanlar da var.Fakat şu bir gerçek ki Sapphire ve Asus modelleri bu modelden daha iyi soğutmaya sahip.Alternatif olarak @fieryz'nin önerdiği ekran kartına bakabilirsiniz.Ben alacaksam garanti olması adına bu modeli tercih etmem.

0 RX 570 Armor 1481 TL'ye sizce alınır mı arkadaşlar bütçemin 1 TL üstüne çıkamam. O yüzden bu modeli seçiyorum zaten kışa yaklaştık odamda klimada var, gerekirse yorganla oturur kışın yine klimayı çalıştırırım. O kadar sıcaklık sorunu yaşayacağımı düşünmüyorum. Sizce bu fiyata bu kart alınır mı ?2. el alacaktım mining dalgasına korkuyorum. 0 başka kart önerebiliyorsanız önerin ya da bu kart alınır mı alınmaz mı söyleyin. Teşekkürler.

Armor acayip ısınıyor. 1650 veya 1650S alabilirsiniz.

Bende aynı ekran kartı var Amazon'dan 1087 TL'ye almıştım bende dedikleri kadar fazla sıcaklık sorunu yaşamadım Witcher'da falan en fazla 73 derece gördüm o da çok fazla şeyin bulunduğu bir yerdi onun dışında oyunda genellikle sıcaklık 65-70 derece arasında seyir etti. Fakat o fiyata alınmaz diyorum onun yerine 1650S daha mantıklı olur.
Edit* Grafik ayarları en yüksekteydi.

Son düzenleme:
Armor'dan uzak dur. RX570 Armor kullanıyorum ve belki de bu 10. söyleyişim olacak ama, Ekran kartı soğumuyor, öyle böyle değil soğumuyor yani. Ev sakinleri odamda uçak uçurduğumu zannediyorlar bazenleri çünkü fanları 3500 RPM'de dönerse anca 78 Dereceye sabitleyebiliyor.

Fiery'nin önerdiği Galax 1650S çok daha doğru bir seçim olacaktır. Galax kaliteli ve uygun fiyatlar veren bir firma. Ülkemizde bilinmiyorlar ancak uygun ve kaliteli ekran kartı ücretileri mevcut. Galax, Colorful, ASRock, Palit gibi. Her modelleri değil tabi, dikkat etmek lazım.

Geri
Yukarı