RX 570 ASRock vs. BIOSTAR vs. MSI Armor

Hocam bir de bir şey soracağımda. Undervolt yaptıktan sonra MSI Afterburner'ı kapatığımda sıfırlanıyor mu? Öyle gözüküyorda Core voltage 0 diye. Normalde yapmıştım. Bence sıfırlanmadı çünkü sıcaklıklar bir hayli düştü -50'ye indirmiştim.
MSI Afterburner programı içerisinde ayarları kaydet bölümü olması lazım. Eğer Radeon programından herhangi bir ayar yapmak isterseniz görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapatın. Yoksa Radeon ayarları sıfırlanıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    20,3 KB · Görüntüleme: 26
MSI Afterburner programı içerisinde ayarları kaydet bölümü olması lazım. Eğer Radeon programından herhangi bir ayar yapmak isterseniz görsele yüklediğim Windows ayarlarından hızlı başlatmayı aç (önerilen) kısmındaki tik işaretini kaldırıp kapatın. Yoksa Radeon ayarları sıfırlanıyor.

Hocam fan Speed yazan şeyin altında ayarlar, reset yazıyor. Onun yanında da uygula var. Voltajı -50'ye düşürdükten sonra uygulaya bastım. Sıcaklıklarda düştü. Dediğiniz şeyi kapatmış mıyım bakayım dedim şimdi kapatmışım. Ekran kartı almadan önce yeniden başlama sorunu vardı onu kapatmama rağmen yine de yeniden başlıyordu. Eğer onu açarsam hem de uyku modunda oluyordu bilgisayar klavyeme dokunduğumda hep yanıyor oluyordu. O yüzden onu kapatmıştım ve sıcaklıklarda düştüğüne göre bence kaydedilmiştir.

Hocam fan Speed yazan şeyin altında ayarlar, reset yazıyor. Onun yanında da uygula var. Voltajı -50'ye düşürdükten sonra uygulaya bastım. Sıcaklıklarda düştü. Dediğiniz şeyi kapatmış mıyım bakayım dedim şimdi kapatmışım. Ekran kartı almadan önce yeniden başlama sorunu vardı onu kapatmama rağmen yine de yeniden başlıyordu. Eğer onu açarsam hem de uyku modunda oluyordu bilgisayar klavyeme dokunduğumda hep yanıyor oluyordu. O yüzden onu kapatmıştım ve sıcaklıklarda düştüğüne göre bence kaydedilmiştir.
MSI Afterburner Ayarları Kaydetme Sorunu - Technopat Sosyal şöyle bir konu buldum bakabilirsiniz.

Genel konuşamazsın işte. Ben nasıl sorun yaşamadığım için "RX 500 serisi kartlarda hiçbir sorun yok hepsi sorunsuz" demiyorsam sen de sorun yaşadığın için "tüm RX 500 serisi kartlar sorunludur" diyemezsin. Anlatabildim mi? Sorun yaşadığın kartın modelini belirt ve ben bu kartta XXX sorunu yaşadım de.
Modelle alakalı değil sorun yazılımsal bir problem. Sadece 1 2 kişinin yaşadiğiniz duşunmeniz de çok komik açikcasi. Daha 3 dakika önce açilmiş benzer konu
RX 580 Sistem Ekran Bir Anda Gidiyor - Technopat Sosyal

Modelle alakalı değil sorun yazılımsal bir problem. Sadece 1 2 kişinin yaşadiğiniz duşunmeniz de çok komik açikcasi. Daha 3 dakika önce açilmiş benzer konu
RX 580 Sistem Ekran Bir Anda Gidiyor - Technopat Sosyal
Oldukça samimiyetsiz bir mesaj. Ben sana bu mesajı yazdıktan sonra saatlerce bir şey yazmadın, saatler sonra RX 580 ile sorun yaşanan konu açınca "bak yeni açıldı" deyip mesajımı alıntılıyorsun. Çok yapmacık ve hoş değil. Bir daha alıntı yapma benden. Blokluyorum. Sen de aynısını yap.

Aklımdan oyle bir dusunce geçmedi. Mesajinizi gordugum zaman forumda RX 580 diye arattigimda ilk bu konu cikti zaten ben de direkt linkini paylaştim. Benimle ayni fikirde olmayan insanlari bloklamak benim tarzim değil. Begenmedigim fikre de gulucuk atarak dalga gecmem. Iyi gunler size.

Geri
Yukarı