RX 570 ASRock vs. BIOSTAR vs. MSI Armor

Sen düzgün takip et. Sende yaşanıyor diye herkeste yaşanıyor diye bir şey yok. Gelip burada senin kartında sorun var diye tüm Sapphire kartları kötüleme.

XFX 590 modeller zaten sorunlu modeller. Her yerde diyoruz XFX Fatboy almayın diye. Araştırma yapıp sonra alsaydın kartını.

Sapphire kartlarla ilgili bir şey söylemedim. RX 500 serisi hakkında genel konuşuyorum Driver sorunları hala 100'de 100 çözülmüş değil.

Sapphire kartlarla ilgili bir şey söylemedim. RX 500 serisi hakkında genel konuşuyorum Driver sorunları hala 100'de 100 çözülmüş değil.
Genel konuşamazsın işte. Ben nasıl sorun yaşamadığım için "RX 500 serisi kartlarda hiçbir sorun yok hepsi sorunsuz" demiyorsam sen de sorun yaşadığın için "tüm RX 500 serisi kartlar sorunludur" diyemezsin. Anlatabildim mi? Sorun yaşadığın kartın modelini belirt ve ben bu kartta XXX sorunu yaşadım de.

Hangi birçok kullanıcı? Mesela ben o birçok kullanıcıdan biri değilim. Ayrıca RX 500 serisi kartlarda yaşanan sorunlar ile ilgili konular da eskiye nazaran çok azaldı.

Ürün memnuniyeti ile ilgili yorum yapmayın demiyorum kimseye. Benim kızdığım nokta, sırf kendi kartında sorun yaşadığı için "AMD alınmaz sorunlu" diyen arkadaşlar. Ben kartımda sorun yaşamadım diye "bütün AMD kartlar sorunsuz, hiçbirinde sıkıntı yok" diyor muyum?

Senin de hatan şu, kartını aştırmadan almışsın. Birkaç konu gezsen zaten XFX 590'ın tavsiye edilmediğini görürdün ama zahmet etmemişsin. Ha, araştırmadan alman eleştirme hakkını elinden alır mı? Almaz, ama sen de hatalısın araştırmadan aldığın için.
Sonuçta ikimizde fikirlerimizde haklıyız. Ben size hak veriyorum. Sizin şahsınıza veya görüşünüze herhangi bir şey söylemiyorum fakat ısrarla bana hatalı diyorsunuz. Öyle olsun ben hatalıyım tamam. Siz sonuna kadar haklısınız. Konuyu fazla da uzatmanın mantığı yok. Konu başlığından çıkmayalım. İyi günler iyi forumlar dilerim.

Sonuçta ikimizde fikirlerimizde haklıyız. Ben size hak veriyorum. Sizin şahsınıza veya görüşünüze herhangi bir şey söylemiyorum fakat ısrarla bana hatalı diyorsunuz. Öyle olsun ben hatalıyım tamam. Siz sonuna kadar haklısınız. Konuyu fazla da uzatmanın mantığı yok. Konu başlığından çıkmayalım. İyi günler iyi forumlar dilerim.
Bak sana hatalı olduğun kısmı belirttim. Sonuna kadar haklıyım diye bir şey yok, herkes hata yapar. Senin hatan her konusu açıldığında sorunlu dediğimiz XFX 590 almanız. Almadan önce araştırman gerekirdi ancak eleştiremezsin diye bir şey de yok. Her halükarda eleştirebilirsin. Bu tip konulardan bin tane var, almadan önce bakman gerekirdi;

Bak sana hatalı olduğun kısmı belirttim. Sonuna kadar haklıyım diye bir şey yok, herkes hata yapar. Senin hatan her konusu açıldığında sorunlu dediğimiz XFX 590 almanız. Almadan önce araştırman gerekirdi ancak eleştiremezsin diye bir şey de yok. Her halükarda eleştirebilirsin. Bu tip konulardan bin tane var, almadan önce bakman gerekirdi;

Bende ASUS'un modeli var. Sizce nasıl?

Evet paylaştığınız konu bana ait. :) Tam olarak bakmadım şuan fakat XFX RX 590 modeline ait başka kullanıcı incelemesine ait konu yok diye biliyorum bu forumda. Ama vardır diye düşünüyorum. Tamam almadan önce araştırma yapılması lazım size katılıyorum. Fakat teknoloji biraz da şans işi. En sorunsuz model olarak nitelendirilen modellerde bile sorunlar çıkabiliyor. Benim sizin mesajınıza cevap yazmamdaki amacım WattMan hatası idi konu nerelere geldi. Yani "marka model" fark etmeksizin bu hata görülebiliyor. Genel olarak da RX 500 serisinde de mevcut bu hata. Yeni nesil RX 5000 serisinde bile alanlar var. Ben bu hataları almama rağmen "AMD ekran kartı alınmaz, kötüdür veya sorunludur" şeklinde konuşmuyorum. Bu hataların var olması sizin kullandığınız kartın veya AMD kartların hepsi sorunludur anlamına gelmiyor elbette.

Evet paylaştığınız konu bana ait. :) tam olarak bakmadım şu an fakat XFX RX 590 modeline ait başka kullanıcı incelemesine ait konu yok diye biliyorum bu forumda. Ama vardır diye düşünüyorum. Tamam almadan önce araştırma yapılması lazım size katılıyorum. Fakat teknoloji biraz da şans işi. En sorunsuz model olarak nitelendirilen modellerde bile sorunlar çıkabiliyor. Benim sizin mesajınıza cevap yazmamdaki amacım WattMan hatası idi konu nerelere geldi. Yani "marka model" fark etmeksizin bu hata görülebiliyor. Genel olarak da RX 500 serisinde de mevcut bu hata. Yeni nesil RX 5000 serisinde bile alanlar var. Ben bu hataları almama rağmen "AMD ekran kartı alınmaz, kötüdür veya sorunludur" şeklinde konuşmuyorum. Bu hataların var olması sizin kullandığınız kartın veya AMD kartların hepsi sorunludur anlamına gelmiyor elbette.

Bende ASUS'un modeli var sizce nasıl?

Bende ASUS'un modeli var. Sizce nasıl?
@Arkham Kn1ght hocama göre WattMan hataları tarihe gömülmüş. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Fakat bu hatalar ile karşılaşırsanız konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı