Çözüldü RX 570 Aygıt Yöneticisi'nde Görünmüyor ve Görüntü Gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aykansz

Femtopat
Daha fazla  
Yeni ekran kartı aldım, anakarta kurulumunu yaptım. Bilgisayarı başlatınca ekran kartının fanları dönüyor ancak ekrana görüntü gelmiyordu. 2. ekranımı kullanarak Windows'u açıp aygıt yöneticisine geldiğimde ekran gözükmüyor. İnternette yapılanlara baktığımda BIOS pilini çıkarmak, RAM çıkarıp takmak, eski driverları silmek gibi her yöntemi denedim ancak bir sonuca ulaşamadım.

Intel i5 3570 işlemci.
Gigabyte GA-H61M-DS2 anakart.
4 GB RAM.

Formattan sonra sorunun çözülüp çözülmemesine bağlı olarak iade/değişimi deneyebilirsiniz. Sonucu bu mesajımdan sonra yazarsanız sevinirim.

RX 570 BIOS Switch şeklinde aratırsan bir sürü görsele ulaşabilirsin. Örnek olarak bir tane bırakıyor.

Formattan sonra sorunun çözülüp çözülmemesine bağlı olarak iade/değişimi deneyebilirsiniz. Sonucu bu mesajımdan sonra yazarsanız sevinirim.

Tanıdığım ve güvendiğim bir bilgisayarcı arkadaşım var beraber inceledik. Gigabyte BIOS sürümünü degistirdik. Format atmadan boyle hallettik ekrana artık görüntü geliyor bu sorun çözüldü. Ancak oyunlara girerken "Engine error" ile başlayan bir hata alıyorum. Bunu da ekran kartı driverını yükledikten sonra hallederim sanırım. Destek ve önerilerileriniz için teşekkür ederim.
Driverları da yükledim sorun tamamıyla çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı