RX 570 BIOS güncellenmeli mi?

baran361

Decapat
Yer
california
Daha fazla  
RX 570 GAMING 4 GB 256 Bit ekran kartına sahibim. Ekran kartıma BIOS yüklemedim, ürünün linki şu: GIGABYTE Radeon RX570 GAMING MI 4GB DDR5 256 bit AMD Radeon Ekran Kartı | ITOPYA. Benim sorum da BIOS bilgileri XXX olarak gözüküyor. GPU Z'de ise değişik bir rakamlar çıkıyor. Ekran kartının sayfasına girince F3 ve F12 falan var. Ne yapmam lazım? Ekran kartı BIOS yüklemenin bir sakıncası var mıdır, riski yani? Radeon™ RX 570 GAMING 4G MI Destek | Ekran Kartı - GIGABYTE Turkey
Bir de bellek hızı 7000 demesine rağmen.

1604008242577.png

1750 gösteriyor?

1604008071646.png

1604008109806.png

Arkadaşlar, aslında aklımdaki şey benim ekran kartımın mining özelliği de var, yani ben sitesinden BIOS yüklesem bir şey olur mu ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kısaca ekran kartımın BIOS'unu değişik bir şey. Yani kendi sayfasından baktığımla alakasız. Diyorum ki ekran kartıma BIOS yüklersem bir riski var mı?
Benim bildiğim kadarıyla riskli ben yapmadım şahsen eksikliğini hissetmiyorum. Yapmayın derim ayrıca ekran kartının frekansı vaat edilen değerlerde dediğiniz (ekran kartı belleği) frekansını kullanan kart yok.

Son düzenleme:
Dostum ekran kartı sürücülerini kaldırıp tekrar kurar mısın? Driver olmadığında öyle görünüyordu bende. Driver kurunca BIOS sürümü gözüküyordu.

Yok hocam zaten yaşadığım bazı sorunlardan dolayı 6 7 kere falan silip eski sürümleri indirdiğim falan da oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı