RX 570 çift monitor sorunu

fbakturan

Hectopat
Öncelikle herkese merhabalar, yaklaşık 2 ay önce Sapphire'nin RX 570 4G 2 fanlı modelini satın aldım. Önceden GT 1030'a sahiptim ve çift monitör kullanıyordum. Sorum şu; RX 570 aldığımdan beri çift monitör yapamıyorum, bilgisayar açıkken 1 ekranı bağlıyorum sıkıntı yok, PC'yi kapatıyorum 2. ekranı bağlıyorum PC'yi açıyorum 2 ekranda da siyah ekran var. Normalde ekran kartının fanları belirli bir sıcaklığa gelmeden çalışmazken 2 ekran da takılıyken fanlar çalışıyor. PC'yi kapatıyorum 1 ekranı çıkarıyorum PC'yi açıyorum ekran geliyor. Ancak ben 2 Ekran kullanmak istiyorum çünkü sırf bunun için monitör almıştım zamanında. Bu sorunu nasıl çözebilirim? (Not: Monitörlerde veya kablolarda herhangi bir sorun yok.)

Merhabalar, monitörleri bağlarken bilgisayarınızı niye kapatıp açıyorsunuz sürekli ? Problem olmaz açıkken bağlamanız. Şu an tek sıkıntı Deniz beyin dediği gibi PSU sorunu gibi görünüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı