RX 570 CoD Warzone VRAM sorunu

AxeLT

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde CoD Warzone'u bir deneyeyim dedim. Grafik ayarlarını yaparken sağ üstteki VRAM sınırı 3GB olarak gözüküyor. Sınırı aşarsam da takılma, donma gibi sorunlar olabilir diye uyarı veriyor. Bu sınırı nasıl arttırabilirim veya aşarsam bir sıkıntı olur mu?

Geçenlerde CoD Warzone'u bir deneyeyim dedim. Grafik ayarlarını yaparken sağ üstteki VRAM sınırı 3GB olarak gözüküyor. Sınırı aşarsam da takılma, donma gibi sorunlar olabilir diye uyarı veriyor. Bu sınırı nasıl arttırabilirim veya aşarsam bir sıkıntı olur mu?
Valla dostum o kartları alıp daha kullanmadan sorun yaşayanlar var birincisi. Kullanıp bilinçli olanlar undervolt yaparak kullanıyor. Sen bence kartın limitleri el verdiği kadar ile oyna fazlası için kartından olma.

Aşarsan bir sıkıntı olmaz. Orada gösterilen yanlış aslında normalde Ultra ayarlarda bile 4 GB'yi geçmiyordu son yama ile buga girdi orası.

Teşekkürler. Deneyip tekrar size dönerim.

Yeni ve güncel bir ekran kartı alarak VRAM sınırını arttırabilirsiniz. Sınırı aşarsanız donma veya takılma gibi sorunlar yaşarsınız.

Ekran kartımın VRAM'ı 4 zaten ama 3GB sınır gösteriyor. Başka videolara baktığımda
Onların sınırı 4 iken benimki 3 bunun nedeni nedir acaba?
Aşarsan bir sıkıntı olmaz. Orada gösterilen yanlış aslında normalde Ultra ayarlarda bile 4 GB'yi geçmiyordu son yama ile buga girdi orası.

Sorunu çözdüm. Belgelerime girip Call of Duty Modern Warfare klasörünün içinde players klösörünün içine girin orada ADV_OPTIONS.ini adlı bir dosya var. Videomemoryscale i 1 yaptığımda sınır 4 GB olarak gözüktü. Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı