RX 570 Crysis Remastered'de 82 derece

Oyun yüksek ayarlarda oynadım overclock falan yok UV yapsam bilgim yok benim anakarta overclock olmaz dediler anakart bu Gigabyte GA-A320M-H

@Mercaen siz undervolt yapın en az 7-8 derece düşecek.
Oyun yüksek ayarlarda oynadım overclock falan yok UV yapsam bilgim yok benim anakarta everclock olmaz dediler anakart bu Gigabyte GA-A320M-H
Burada anlattım.

Selamünaleyküm arkadaşlar, AMD Radeon RX570 ekran kartı ile Crysis Remastered oynunu 1920x1080 de yüksek ayarları oynadım ancak 82 dereceyi gördü. Bu normal mi yoksa anormal mi? Kasa Gamepower, ayrıca fan hızını ayarlasam olur mu?

Aleykümselam, 80 derece üstü GPU için yüksek sıcaklıktır, ama Crysis Remastered zorlayan bir oyun sistemi, pek bir sorun yok. Yine bir termal macun yenilemesi iyi olabilir.

Aleykümselam, 80 derece üstü GPU için yüksek sıcaklıktır, ama Crysis Remastered zorlayan bir oyun sistemi, pek bir sorun yok. Yine bir termal macun yenilemesi iyi olabilir.
Şimdi sizin yorumunuza da yorum kasmak için boş yapanlar olacak. Öyle bir oyunda yüksek ayarda 80-85 derecenin normal olduğunu anlamayan şahıslar gelip mesaj yazacak cevap vermeyin :D

Bana da normal geldi UV işi bana biraz sakat geldi düzeltiyorum diye bozarım diye korktum yine de sağ olun ancak fan hızını ayarlarsam belki sorun çözülür ama fan zarar görür mü ve nereden yaparım bilgim yok fayda olur mu onu da bilmiyorum.

Bana da normal geldi UV işi bana biraz sakat geldi düzeltiyorum diye bozarım diye korktum yine de sağ olun ancak fan hızını ayarlarsam belki sorun çözülür ama fan zarar görür mü ve nereden yaparım bilgim yok fayda olur mu onu da bilmiyorum.
Crysis gibi oyunlar zaten zorluyor birde yüksek ayarlarda demişsiniz. Düşürdüğünüzde grafik ayarlarını aradaki farkı göreceksiniz.
Yanlış düşünüyorsunuz.
Tamam lütfen yorum yapanların yorumları ile zaman geçirmektense arkadaşın sorusuna cevap verin farklı konulara bakın.

Doğrudur zaten oyunun istediği ekran kartı yüksek bir kart bu karta yüksek ayarlar uygun değil demek ki olsa böyle bir dengesizlik olmazdı. Ha belki üzerine soğutma fanı takılır o başka.

Doğrudur zaten oyunun istediği ekran kartı yüksek bir kart bu karta yüksek ayarlar uygun deül demek ki olsa böyle bir dengesizlik olmazdı. Ha belki üzerine soğutma fanı takılır o başka.
Onlar ayrı meselseler tabi ki yazdığınız ısı derecesi normalde olması gerekenden fazla ama ben oynadığınız oyunun ve grafik ayarlarınızın üzerinden yorum yaptım. Her halükarda cihaza hava girişini arttırmak, temizlik ve macun değişimini yapmak fark yaratır.

Yeni konular

Geri
Yukarı