Çözüldü RX 570 CS:GO düşük FPS

• Konuyu başlatan xoed
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 536
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xoed

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
rx 570
İşlemci
ryzen 3100
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 3100 ve RX 570 16 GB RAM'e sahip masaüstüm var ve 120 110 FPS alıyorum. En düşük ayarlar 1280 1024 4:3 oynuyorum, özellikle çoklu CPU kullanımı kapatırsam FPS'im 90 civarına düşüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çoklu CPU kullanımı açık olmalı, bahsettiğiniz FPS değerlerini rekabetçide mi yoksa ölüm maçında falan mı alıyorsunuz?
Ayrıca koyduğunuz video 2 yıl öncenin videosu bunu da unutmamak lazım.

Tradeler Utility (bomba) kullanımı vs yani havaya bakmadığım her zaman FPS'im 110 120 oluyor en azından 144'un altına dusuyor.
Hatta aimbotz da bile 110 görüyorum.

Kanka büyük ihtimalle denemişsindir ama yine de ben diyeyim consola fps_max 0 yazmayı dene. Herhangi bir FPS kısıtlıyacı tarzında farklı bir ayar açık olabilir bilemiyorum. Umarım çözersin.

:DD FPS Max 300 de ve V-Sync açık değil.

DDU ile driverları tamamen kaldırıp tekrar yükledim.

Çözüldü.

Çözüm markını ben mi atıyorum bilmiyorum bu arada.
Çoklu CPU kullanımı açık olmalı, bahsettiğiniz FPS değerlerini rekabetçide mi yoksa ölüm maçında falan mı alıyorsunuz?

Kanka büyük ihtimalle denemişsindir ama yine de ben diyeyim consola fps_max 0 yazmayı dene. Herhangi bir fps kısıtlıyacı tarzında farklı bir ayar açık olabilir bilemiyorum. Umarım çözersin.

Tradeler Utility (bomba) kullanımı vs yani havaya bakmadığım her zaman FPS'im 110 120 oluyor en azından 144'un altına dusuyor.
Hatta aimbotz da bile 110 görüyorum.

Kanka büyük ihtimalle denemişsindir ama yine de ben diyeyim consola fps_max 0 yazmayı dene. Herhangi bir FPS kısıtlıyacı tarzında farklı bir ayar açık olabilir bilemiyorum. Umarım çözersin.

:DD FPS Max 300 de ve V-Sync açık değil.

DDU ile driverları tamamen kaldırıp tekrar yükledim.

Çözüldü.

Çözüm markını ben mi atıyorum bilmiyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı