RX 570 CS:GO FPS sorunu

Sezer Aygün

Hectopat
Sistem özellikleri:
-AMD R7 1700 8 Core.
-HyperX 8 GB 2666 MHz RAM.
-Sapphire Radeon RX 570 ekran kartı.
-MSI B350M PRO VDH anakart.
Yaşadığım sorun CS:GO'da her çözünürlükte aynı FPS değerlerini alıyorum.

Sistem özellikleri:
-AMD R7 1700 8 Core.
-HyperX 8 GB 2666 MHz RAM.
-Sapphire Radeon RX 570 ekran kartı.
-MSI B350M PRO VDH anakart.
Yaşadığım sorun CS:GO'da her çözünürlükte aynı FPS değerlerini alıyorum.

FPS sınırımı var hiç artıs düşüş var mı yoksa durmadan aynı FPS mı eğer durmadan aynı FPS alıyorsa konsola "FPS_MAX 0" yazıp düzeltebilirsiniz.

R7 1700 ve RX 570'in darboğaz yapma gibi bir ihtimali yok. Büyük ihtimalle fps sabitlenmiştir. Arkadaşın dediği gibi oyun konsolunu açıp fps_max 0 yazarsanız fps limitini kaldırırsınız.

FPS sınırımı var hiç artıs düşüş var mı yoksa durmadan aynı FPS mı eğer durmadan aynı FPS alıyorsa konsola "FPS_MAX 0" yazıp düzeltebilirsiniz.
Her çözünürlükte 200 250 arası FPS alıyorum. Yeri geliyor 150 FPS lere kadar düşüyor.
Kaç FPS alıyorsunuz ve monitörün kaç hz?
200 250 arası alıyorum. Ara sıra drop giriyor. Monitör 144 hz.
R7 1700 ve RX 570'in darboğaz yapma gibi bir ihtimali yok. Büyük ihtimalle fps sabitlenmiştir. Arkadaşın dediği gibi oyun konsolunu açıp fps_max 0 yazarsanız fps limitini kaldırırsınız.
Aynısını her oyuna girdiğimde yapıyorum. Lakin FPS tekrar 160' lara kadar düşüyor

Attığım testte sizin sisteminizden daha iyi bir sistem kullanılmış arada 100 FPS fark var söylediğinize göre. Ancak bu testte de FPS 200’lere kadar düşüyor. Böyle yorumlarsak bir sıkıntı yok gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun SSD’ye mi kurulu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı