RX 570 CS:GO mermiler gitmiyor

Hız aşırtma yapmanıza gerek yok. İşlemci ekran kartını besleyecek yeterli güce sahip sistemde herhangi bir darboğaz olma ihtimali sıfıra yakın. Darboğaz ihtimalini kafadan eleyebilirsiniz. Referans: Ryzen 3 2200G & Radeon RX 570 | Bottleneck calculator | PC Builds
ne olabilir sıkıntı 2 3 hafta önce hiç birşey yoktu 2 kere sıfırladım pc yi bugün format attırdım seneryo aynı
Peki Loss
değeri önemli olan o
daima 0

ne olabilir sıkıntı 2 3 hafta önce hiç birşey yoktu 2 kere sıfırladım pc yi bugün format attırdım seneryo aynı

daima 0
Benim düşüncem internetle alakalı PC ile alakalı olamaz CS go yu kaldıracak güçte bir PC zaten dediğim gibi choke değeri değil de loss değerine ve var değerlerine bakabilir misiniz var değeri veya yanındaki değerlerden herhangi biri kırmızı veya sarı renk oluyorsa yada ani bir artış oluyorsa sorun zaten anlaşılır

Benim düşüncem internetle alakalı PC ile alakalı olamaz CS go yu kaldıracak güçte bir PC zaten dediğim gibi choke değeri değil de loss değerine ve var değerlerine bakabilir misiniz var değeri veya yanındaki değerlerden herhangi biri kırmızı veya sarı renk oluyorsa yada ani bir artış oluyorsa sorun zaten anlaşılır
choke ve loss yok var 1 oluyor fps 150 ssabitleyince düşüyor internet sağlayıcımı aradım yeni bir kanal açtırdım ondanda değil
Mermilerin adama gittiğine emin misin? Hitreg düzeltildi çoğunlukla.
gitmiyor sorun o adama sıktığımda mermi lag lı gidiyor kasıyor mermi adeta ayarların hiçbiriyle oyamadım çok ilginç bir durum
bildiğim kadar valorant cs go dan optimizasyon olarak daha kötü orda vuduğum gidiyor ama cs de kanser oldum
sorun monitör kaynaklı olabilirmi
monitörüm benq xl 2411 ama 120 hz kullanıyorum kablo olmadığı için
arkadaşlar yokmu hayrına yardım edecek

Son düzenleme:

Geri
Yukarı