RX-570 Cyberpunk 2077 çalıştırır mı?

dodooo06

Decapat
Daha fazla  
  • işlemci: Intel Core i5-3470 3.2GHz
  • RAM: 16 GB RAM
  • Boş alan: 1 TB
  • Ekran kartı: AMD Radeon RX-570 4 GB
  • İşletim sistemi: Windows 10 Pro 64 Bit
  • Direct X: Version 11
  • PSU: 600W +80 Plus bronz

Soru çalıştırmasıysa evet. Alacağınız FPS'ler 1080p'de mid-low ayarlarda 40-50. Full lowda 45-55 arası. Daha düşük çözünürlüklerde tercih edebilirsiniz.
Gerçi işlemcinize dikkat etmemiştim. 40-50 yerine 30-35 diyelim şuna.

İşlemci biraz sakat yoksa ekran kartı ve RAM'ler güzel. 4 sanal çekirdek bu oyun için düşük kalıyor. Bu videodaki gibi 4/8 olsa iyi olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Soru çalıştırmasıysa evet. Alacağınız FPS'ler 1080P'de mid-Low ayarlarda 40-50. Full Low'da 45-55 arası. Daha düşük çözünürlüklerde tercih edebilirsiniz.
Gerçi işlemcinize dikkat etmemiştim. 40-50 yerine 30-35 diyelim şuna.

Hangi işlemciyi tavsiye edersin?

Hangi işlemciyi tavsiye edersin?

İşlemciden dolayı ciddi bir darboğaz yaşamazsın gibi, bu videodan gördüğüm kadarıyla 40-50FPS için ekran kartını besleyebiliyor (videonun sonlarında)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İşlemciden dolayı ciddi bir darboğaz yaşamazsın gibi, bu videodan gördüğüm kadarıyla 40-50FPS için ekran kartını besleyebiliyor (videonun sonlarında)

Teşekkür ederim cevabın için. Umarım. Çok sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı