RX 570 Cyberpunk 2077 siyah ekran

HammerEx

Centipat
Oyuna devam Et'e tıkladıktan sonra siyah ekranda kalıyor. Oyunun dosyalarını doğruladım tekrar denedim fakat sorun düzelmiyor. Oyuna yeniden başlayıp biraz ilerledikten sonra kaydetip kayı da yeniden girdiğimde yine siyah ekran sıkıntısı oluyor. Ayrıca oyuna her yeni girmemde oyunu İngilizce yapıyor. Buna benzer sıkıntılar yaşayan var mı? Ekran kartı RX 570 4 GB, işlemci Ryzen 5 1600 AF, RAM 16 GB (8x8)

Forumlarda gördüğüm kadarıyla insanlar gereğinden fazla düşük FPS alıyormuş. Yeni patchlerle belki artabilir. Oyun optimizasyonu şu an sıkıntılı gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuna bakar mısın RTX 3060 Ti'de FPS'ler düşük gibi geldi bana sizce de öyle değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuna bakar mısın RTX 3060 Ti'de FPS'ler düşük gibi geldi bana sizce de öyle değil mi?
Evet baya düşük.
Oyunu şu an bildiğin oynayamıyorum ya şaka gibi. Yeni save ile yeniden başlayıp 5-10 saat ilerledikten sonra oyundan çıkıp tekrar girdiğimde tak yine siyah ekran verecek.

Arkadaşlar windows'u güncelleyince sorunum çözüldü. Ek olarak amd için 20.12.1 güncellemesiyle fps de gözle görülür bir artış yaşadığımı söyleyebilirim. Şu an oyunda herhangi bir sıkıntı olmadan oynayabiliyorum fakat optimizasyon hala sıkıntılı gibi. Oyun yapımcıları da yeni patchler getirerek sorunlar daha da aşağıya iner umarım.

Arkadaşlar Windows'u güncelleyince sorunum çözüldü. Ek olarak AMD için 20.12.1 güncellemesiyle FPS'de gözle görülür bir artış yaşadığımı söyleyebilirim. Şu an oyunda herhangi bir sıkıntı olmadan oynayabiliyorum fakat optimizasyon hala sıkıntılı gibi. Oyun yapımcıları da yeni patchler getirerek sorunlar daha da aşağıya iner umarım.

Windows'u güncellemek derken Update kısmından mı güncellediniz biraz bilgi verebilir misiniz nasıl yaptığınızla ilgili?

Geri
Yukarı