RX 570 Discord'da yayin açınca oyunda FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Turker23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarim yaklasik 6 aylik RX 570 ve R3 1200'lu bir sistem. Oyun oynuyorum, genellikle Discord'da arkadaslarla beraber yayin acip oynuyoruz fakat onceden olmayan bir şey birkac aydir olmaya basladi. Mesela ben Valorant yayini acip Valorant oynarken benim oyunum cok fazla donuyor ve FPS dusuyor. Sebebi ne olabilir?

Merhaba. Bilgisayarim yaklasik 6 aylik RX 570 ve R3 1200'lu bir sistem. Oyun oynuyorum, genellikle Discord'da arkadaslarla beraber yayin acip oynuyoruz fakat onceden olmayan bir şey birkac aydir olmaya basladi. Mesela ben Valorant yayini acip Valorant oynarken benim oyunum cok fazla donuyor ve FPS dusuyor. Sebebi ne olabilir?
Belleğiniz kaç gb?

Ramim 8gb 3000mhz cl16
İslemci uzerinden mi yapiyorum bilmiyorum Discord'da normal olarak yayin aciyorum ekran paylasimi

Belleğiniz yüzünden olduğunu sanmam ben de 8 GB RAM ve RX 570 kullanıcısıyım. Battlefield 1 Rust gibi hem bellek hem işlemci bakımından çok daha ağır oyunlarda yayın açıyorum o zaman bile kasmıyor bence sıkıntı işlemcide.

Cpu kullanimi %100 oluyor bellek %77 oluyor internetim 100/5 mbps fakat simdi soyle bise oldu gorev yoneticisi acikken oyun kasmiyor cozemedim

Geri
Yukarı