Çözüldü RX 570 Driver Yüklenmiyor | Kod 43

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
RX570 sürücüsü yüklüyorum ama hata veriyor. Temiz kurulum yaptım olmadı. DDU ile sürücü sildim olmadı. Çözümü nedir?

Sorun çözüldü. BIOS ayarını fabrika haline getirince çözüldü.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Çözüm
@Browly
BIOS'u orijinal haline getirince çözdüm. GPU-Z ile ekran kartının tam modelini öğrenin ve uygun BIOS dosyasını indirip kurulum işlemini yapın.
@Browly
BIOS'u orijinal haline getirince çözdüm. GPU-Z ile ekran kartının tam modelini öğrenin ve uygun BIOS dosyasını indirip kurulum işlemini yapın.

Hocam aldığım kişi attı BIOS fakat mavi ekran hatası verdi bilgisayara format atsam düzelir mi?

Hocam aldığım kişi attı BIOS fakat mavi ekran hatası verdi bilgisayara format atsam düzelir

Kafayı yemek üzereyim artik.

Hocam bana BIOS atılması lazım bilmediğim için çözemiyorum

ATI Flash diye bir uygulama olması lazım, oradan BIOS atılabiliyor kartlara. Uygun BIOS dosyasını bulursanız flash'lamak kolay.
Aşağıdaki videoyu fikir vermesi adına atıyorum, nasıl flash'landığını oradan anlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ATI Flash diye bir uygulama olması lazım, oradan BIOS atılabiliyor kartlara. Uygun BIOS dosyasını bulursanız flash'lamak kolay.

Aşağıdaki videoyu fikir vermesi adına atıyorum, nasıl flash'landığını oradan anlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aynısını yaptı adam da ama anlamadım bilgisayar açılmıyor format atıyorum şu an inşallah açılır tekrar BIOS atacak.

@Browly
BIOS işlemi yaptınız ve mavi ekran hatası mı verdi? Kartın çift BIOS'u varsa diğer BIOS sürümüne geçerek sorunu çözebilirsiniz.

Format attım şimdi görüntü alıyorum hocam fakat kod 43 hatası hala mevcut. Uzaktan bağlanıp yapabilecek var mı BIOS'u.

Format attım şimdi görüntü alıyorum hocam fakat kod 43 hatası hala mevcut uzaktan bağlanıp yapabilecek var mı BIOS'u

Pek anlamıyorum bu işlerden.

Bu rehbere göz atabilirsiniz:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı