RX 570 Ekran karıncalanması ve FPS Düşmeleri

Sistemi yeni alman sistemin zarar görmeyeceği vb. anlamına gelmez teknoloji sonuçta şans işi dediğimi dener misin dostum, DUU ile sürücülerin hepsini kaldır ve 18.2.2 driverını kur öyle dene.
Bende sürümde sıkıntı olduğunu duydum ama böyle sorunu ilk defa gördüm. Deneyeyim bakalım inşallah düzelir.

Bende sürümde sıkıntı olduğunu duydum ama böyle sorunu ilk defa gördüm. Deneyeyim bakalım inşallah düzelir.
Bende 19.1.1 yüklü hiçbir sorun yok o hata büyük ihtimalle markadan dolayıdır bu yüzden seviyorum Gigabyte'ı.

Şuan sürücüyü 18.2.2 yaptım herhangi bir sıkıntı kalmadı. Uzun kullanımda da sıkıntı olmaz ise çok iyi.
Şuan sürücüyü 18.2.2 yaptım herhangi bir sıkıntı kalmadı. Uzun kullanımda da sıkıntı olmaz ise çok iyi.
Sıkıntı hala devam ediyor bu arada. 1 Saatin ardından hatayı tekrardan aldım.

Son düzenleme:
merhaba crysis 3 oynarken birden karıncalanma oldu tüplü televizyon gibi aynen sorun nedendir ekran kartım ati radeon rx570 8bg armo yardımcı olabilirmisiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı