RX 570 Ekran kartı aygıt yöneticisinde gözükmüyor

Furkantmz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartını yeni sisteme taktım görüntü geldi ve ekran 1080p olarak açıldı ben düşük çözünürlüklü açılmasını bekliyordum driver kurmadım yine de aygıt yöneticisinde gözükmesi gerekmiyor muydu bilginiz var mı?

Temel Görüntü Bağdaştırıcısı olarak gözüküyorsa, kurup deneyin.

Temel görüntü bağdaştırıcısı olarak gözüküyorsa, kurup deney
Evet o şekilde gözüküyor daha önce kurulu bir sisteme taktım o yüzden 1080p açtı sanırım. Bir sorum daha olacak bu ekran kartları işlemci ve RAM yüzünden görüntü vermemezlik yapabilir mi acaba? Onboarddan görüntü alabiliyorum ama eski sistemde ekran kartını takınca görüntü gelmiyordu. İşlemciden görüntü alabiliyorum ama.

Evet o şekilde gözüküyor daha önce kurulu bir sisteme taktım o yüzden 1080p açtı sanırım. Bir sorum daha olacak bu ekran kartları işlemci ve RAM yüzünden görüntü vermemezlik yapabilir mi acaba? Onboarddan görüntü alabiliyorum ama eski sistemde ekran kartını takınca görüntü gelmiyordu. İşlemciden görüntü alabiliyorum ama.

İşlemcinin içindeki onboard olarak alırsınız işlemciden. Öyle gözüküyorsa sürücü kurmanız lazım. Diğer bilgisyarda otomatik sürücü kurulmuş olabilir.

Yok yani acaba diyorum benim ekran kartı işlemci ve RAM'le uyumsuzlukmu yaşıyor ama daha önceden yıllardır bu üçlü çalışıyor arkadaşın sistemde denedim onda görüntü geliyor aygıt yöneticisinde temel görüntüleyici olarak gözüküyor büyük ihtimalle sorun anakartta sanırım. BIOS'tan falan denemediğim yöntem kalmadı.

İşlemcinin içindeki onboard olarak alırsınız işlemciden. Öyle gözüküyorsa sürücü kurmanız lazım. Diğer bilgisyarda otomatik sürücü kurulmuş olabilir.

Zannetmiyorum hocam. Sürücüyü yükleyip deneyin.

Geri
Yukarı