RX 570 ekran kartı kullanımı düşmesi

strigoi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Fan hızımı kaldırmamla beraber ekran kartı kullanımımı gördüm. Ekran kartım hep %90 üstü olsa da genellikle %3'lere falan düşüyor ani bir şekilde. Fakat bu benim oyunuma etki etmiyor hissetmiyorum bile. Ne bir FPS kaybı ne de bir donma. Neden oluyor bu sistem i5 4460, 8 GB RAM ve RX 570.
Fan hızımı kaldırmamla beraber ekran kartı kullanımımı gördüm. Ekran kartım hep %90 üstü olsa da genellikle %3'lere falan düşüyor ani bir şekilde. Fakat bu benim oyunuma etki etmiyor hissetmiyorum bile. Ne bir FPS kaybı ne de bir donma. Neden oluyor bu sistem i5 4460, 8 GB RAM ve RX 570.

Yanlış fotoğraf atmışım alakası yok onunla kusura bakmayın :)

Dosya Ekleri

• degerler2png.png
    degerler2png.png
    77,8 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:

Yanlış fotoğraf atmışım alakası yok onunla kusura bakmayın :)
Buna takilma bu bir sorun değil doğal birşey. İçin rahat edicekse youtubede ekrankartlarinin testleri var onlara bak oralardada göreceksinki saniyelik düşmeler oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı