RX 570 ekran kartı sürücüsünü sildim, görüntü gelmiyor

Daha fazla  
Yazılımdan çok anlayan biri değilim. Bilgisayarda Rainbow Six Siege oynamak ve haber okumak dışında çok bir şey yapmıyorum.

Bugün ekran kartım olan RX 570'in sürücüsünü güncellemek için AMD'nin sitesine girip sürücü indiriecektim. Yazılımla çok aram olmadığınsan şu ana kadar bir şeyler indirirken yaptığım tek şey 'Next' yazısına tıklamak. Bu tıkladığım 'Next'lerden bir tanesinde şu anki sürücünün silinmesine sebep oldum.

Şu anda bilgisayarı açtığımda ekrana görüntü gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı güvenli modda çalıştırıp DDU ile sürücüden kalan dosyaları temizleyip tekrar açmayı deneyin.
Cevabınız için teşekkür ediyorum. Güvenli modda da çalıştıramıyorum. Bu konuyu açtığımdan beri saatlerdir forumlarda, sitelerde, Youtube kanallarında çözüm arıyorum ama nafile. Güvenli modda açmak dışında önerebileceğiniz bir şey var mı?

Cevabınız için teşekkür ediyorum. Güvenli modda da çalıştıramıyorum. Bu konuyu açtığımdan beri saatlerdir forumlarda, sitelerde, Youtube kanallarında çözüm arıyorum ama nafile. Güvenli modda açmak dışında önerebileceğiniz bir şey var mı?

Ekran kartını söküp onboard görüntü alarak temizlemeyi deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı