RX 570 ekran kartlı kasa toplama

İşlemcisi olsun SSD'si olsun anakartı olsun o bütçedeki en iyi bilgisayarlardan biridir.
işlemcisi sizi uzun yıllar götürebilecek bir işlemcidir ancak ekran kartı için aynı şeyi söyleyemem.
Ve bir süre sonra RAM'i 16 yapmanız gerekmekte.
Hocam bana mı cevap vermiştiniz. Eğer öyleyse ekran kartını neden önermezsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben msi RX570 4gb kullanıcısıyım kesinlikle alınası bir ekran kartı ben 1500 e aldım şuan 900-1000 arasında. Driver olarak bir sıkıntı yaşamazsın sürekli update geliyor . Neredeyse bütün oyunları üst ayarlarda oynaybilirsin . Sana tavsiyem pc toplayacaksan kasa ve psu için adam gibi birşey al kafan rahat olsun.

Gayet iyi bir sistem. Fiyat araştırması yapmadım ancak o sisteme yapacağım tek öneri 2x8 GB 3000 MHz kit RAM tercih etmenizdir. Uzun süre üzmez sizi.

Çünkü RX570 ile bir süre sonra oyunlarda ayar kısmaya başlayacaksınız. Ama eğer şimdiyi düşünürseniz gayet yeterli ve ucuz bir ekran kartı.
Ben msi RX570 4gb kullanıcısıyım kesinlikle alınası bir ekran kartı ben 1500 e aldım şuan 900-1000 arasında. Driver olarak bir sıkıntı yaşamazsın sürekli update geliyor . Neredeyse bütün oyunları üst ayarlarda oynaybilirsin . Sana tavsiyem pc toplayacaksan kasa ve psu için adam gibi birşey al kafan rahat olsun.
Gayet iyi bir sistem. Fiyat araştırması yapmadım ancak o sisteme yapacağım tek öneri 2x8 GB 3000 MHz kit RAM tercih etmenizdir. Uzun süre üzmez sizi.
O zaman ssdli ve rx570li bu sistemi tercih edeceğim muhtemelen. 2.rami birkaç aya param olunca ekleyeceğim zaten. 2500x 2600den çok geride mi peki onu sorayım yani bu sistem mi yoksa anakartı filan kısılmış ssdsiz 2600lü sistem mi diye sorsam ne önerirsiniz. Veya şunun hakkında ne düşünüyorsunuz Hypnotic 2680 (Donanım Arşivi) Ryzen 5 2600 3.40GHz 8GB 1TB RX 580 Pulse 8 GB Gaming (Oyuncu) Bilgisayar - incehesap.com

2600, 2500X e kıyasla ciddi oranda daha güçlü bir işlemci. Ben şu anda bilgisayarımı parça parça yükseltiyorum. 2400G işlemcimi satıp 2600 almayı düşünüyorum mesela.
2. sistem için şunları diyebilirim.
Yükseltmeye daha açık. Kesinlikle ilk sorduğunuz sistemden daha güçlü. RAM 1 adet koyulmuş. Aynısından 1 tane daha alınıp yükseltilebilir. Ancak;
- güç kaynağı kalitesiz
- SSD içermiyor. Mutlaka ihtiyaç hissedeceksiniz. Yeni güncellemeler ışığında da minimum 240 GB bir SSD kaçınılmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı