RX 570 ETS 2'de 90 derece oluyor

msemhcakr

Femtopat
Daha fazla  
Bu olay sadece ETS 2 de oluyor GTA 5'e bile baktım hiçbir sıkıntı yok ekran kartım RX570.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstteki arkadaşın dediklerini yaparsan sıcaklıklar düşecektir kasa kapalıysa mesh kasaya geçmenizi öneririm

Bu dediklerinin hepsini yaptım.

Kasa açık durumda kapakları vs.

O anlamda dememiştim kapalı bir kasada kullanıyorsanız mesh kasaya geçmeniz daha ferah olacaktır. Dediklerimizi yapmışsın fakat olmamış demişsin hangi marka macun kullandın bu önemli, belki çok macun sürmüş veya çok az sürmüş olmuş olabilirsin, fanlar çalışmıyor olabilir, bloğu tam vidalamamış olabilirsin bunlar önemli sorular.

Furmark'ta kaç derece oluyor ona bir bak.
Msi afterburner ve amd nin kendi uygulamasından baktım ikisinde de aynı farklı geleceğini düşünmüyorum

O anlamda dememiştim kapalı bir kasada kullanıyorsanız mesh kasaya geçmeniz daha ferah olacaktır. Dediklerimizi yapmışsın fakat olmamış demişsin hangi marka macun kullandın bu önemli, belki çok macun sürmüş veya çok az sürmüş olmuş olabilirsin, fanlar çalışmıyor olabilir, bloğu tam vidalamamış olabilirsin bunlar önemli sorular.
Markasını hatırlamıyorum ama bloğun tam oturduğundan eminim
Farklı oyunlarda hiçbir şekilde bu kadar ısınmıyor anlayamadım

Msi afterburner ve amd nin kendi uygulamasından baktım ikisinde de aynı farklı geleceğini düşünmüyorum
Afterburner yanlış ölçüyor olabilir. Windows görev yöneticisinden baktın mı GPU kaç derecede çalışıyor ETS'de? Bazı oyunlarda Asus GPU Tweak bile sapıtabiliyor. Ben özellikle PUBG'de yaşıyorum bu yanlış ölçme durumunu.

MSI Afterburner ve AMD'nin kendi uygulamasından baktım ikisinde de aynı farklı geleceğini düşünmüyorum.

Markasını hatırlamıyorum ama bloğun tam oturduğundan eminim.
Farklı oyunlarda hiçbir şekilde bu kadar ısınmıyor anlayamadım.

ETS 2 ekran kartına bayağı yük bindiren bir oyun maalesef. Marka olarak daha kaliteli bir marka kullanın eminim düşecektir. Hatırlamadığınıza göre sanırım kalitesiz bir marka. Onun yerine mx*4 alabilirsiniz.

Geri
Yukarı