RX 570 fan yerinden çıkıyor

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Fanı yerine oturtsam bile belli bir süre sonra yeniden çıkıyor yerinden. Yeni fan da almak istemiyorum. Onu oraya sabitlemenin yolu yok mu?

Hocam delikleri buraya mı açacağım? Tam olarak neresine açacağım?
Fan yapraklarının altında da vidalar mevcut. Onları da sökerek soğutucu plastik bloğu ile fanları ayırın. Birleşim yerlerini göreceksiniz. Gerisi de sizin el becerinize kalmış :) Ama ben başaracağınıza inanıyorum.

Fan yapraklarının altında da vidalar mevcut. Onları da sökerek soğutucu plastik bloğu ile fanları ayırın. Birleşim yerlerini göreceksiniz. Gerisi de sizin el becerinize kalmış :) Ama ben başaracağınıza inanıyorum.
Youtube'dan paylaştım hocam bunları. 😂 Burası mı?

Dosya Ekleri

• fan bloğu 1.PNG
    fan bloğu 1.PNG
    743,6 KB · Görüntüleme: 21
  • fan bloğu 2.PNG
    fan bloğu 2.PNG
    464,8 KB · Görüntüleme: 21
Japon yapıştırıcısıyla yapıştırsam olur mu acaba?

Dilerseniz deneyin kalıcı bir çözüm olabilir ancak ileriye dönük düşünecek olursak eğer olası bir fan arızasında fanları çıkarırken bloğun kırılmasına sebebiyet verebilir. Biliyorsunuz ki japon yapıştırıcısını çıkarmak pek de kolay değil.

Dilerseniz deneyin kalıcı bir çözüm olabilir ancak ileriye dönük düşünecek olursak eğer olası bir fan arızasında fanları çıkarırken bloğun kırılmasına sebebiyet verebilir. Biliyorsunuz ki japon yapıştırıcısını çıkarmak pek de kolay değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada asetonla çıkarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı