RX 570 fiyatı normal mi?

şafak bilgin

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.
Günümünüz kartlari fiyatlari belli.
580 ararken 570'e düştüm.
Neyse Letgo'da 1.5 k ya 570 4G buldum. Bu fiyat normal mi? 8G versiyonla 4G versiyon o kadar fark ediyor mu?
8 g modelleri 5 kdan gidiyor da garip geliyor.
Yardimci olursanız sevinirim.
Iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
8G modeli mining performansı çok daha yüksek olduğu için bu kadar çok fiyat farkı var. Bekleme şansınız varsa piyasanın düzelmesini bekleyin derim. Bekleme şansınız iyi bir tercih olacaktır.

Merhaba arkadaşlar.
Günümünüz kartlari fiyatlari belli.
580 ararken 570'e düştüm.
Neyse Letgo'da 1.5 k ya 570 4G buldum. Bu fiyat normal mi? 8G versiyonla 4G versiyon o kadar fark ediyor mu?
8 g modelleri 5 kdan gidiyor da garip geliyor.
Yardimci olursanız sevinirim.
Iyi forumlar.

İyi günler RX 570 4 GB ekran kartının mining olmadan önceki piyasası ikinci elde 1000-1100 civarıydı (zorlanırsa 900'de bulunabiliyordu). RX 570 8 GB ekran kartı mining dışında çok verimli bir kart olmaz çünkü o kartın hakkı 8 GB VRAM değil. Eğer mining yapmayacaksanız RX 570 4 GB modelini tercih edebilirsiniz.

8 GB modelleri ile verimli bir şekilde Mining yapılabildiğinden çok daha yüksek bir fiyata alıcı bulabiliyor. Fakat 4 GB kartlar Mining için oldukça yetersiz olduğundan fiyatlarında öyle aman aman bir yükseliş olmadı. 1500 TL fena bir fiyat değil ancak ucuz da değil. 1000 TL gibi bir fiyata arayın veya pazarlık yapmayı deneyin, bir yerlerden uyguna bulabileceğinizi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı