RX 570 FPS düşmesi

Fenimium

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle sistemim ekran kartım RX570, 16 GB RAM yani kötü değil.

6 aydır sorunsuz kullandıgım bilgisayar ilk defa oyunda drop girmeye başladı. Bir kasa temizlemesi sonrası ve kasanın camına elime götürdüğümde ısındığını da gördüm. CPU ısısı boştayken 30 oyundayken 45-50 falan, ne yapabilirim?

Hangi oyun, İşlemcin ne? Hangi oyundayken 45-50 derece? Kime göre kötü değil sistemin? Hangi oyuna göre
Hangi oyun, İşlemcin ne? Hangi oyundayken 45-50 derece? Kime göre kötü değil sistemin? Hangi oyuna göre kötü değil?
Lol de 45-50 derece.İşlemcim AMD ryzeen.Eskiden böyle drope girmiyordu temizliği yaptıktan sonra oldu ama temizlikle alakalı olduğunu düşünmüyorum.

Yeni gelen güncellemelerle oyunda ki fps ister istemez farklılık yaşar.Fakat farklı taktiklerle bunları azaltabiliriz.Örneğin en basitinden sanal bellek ayarlayarak dropları azaltabiliriz.En iyi detaylı olarak bu videoda anlatılıyor.Sonuna kadar izleyin farkını görürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı