RX 570 GB ile ETC kazmak

Hocam bu gün başka bir konuda sizin ki gibi Rx 570 4gb ile kazım yapmaya başlayan bir arkadaş 55 MH/s kazmaya başladı. Minerstat'a göre de 31 MH/s kazmanız gerekiyor. Sizin 13 MH/s kazmanız biraz düşündürücü sorun nerede acaba?
O Çocuğun uçtuğuna inanırım Rx 570 4gb ile 55MH/S kazdığına inanmam.

Valla ben @Dufiwn yalancısıyım.😂 Belkide 35 yazıcağına 55 filan yazmıştır. Ama her halükarda bu konudaki arkadaşdan fazla kazıyor belki ayarlarını paylaşırsa bu konudaki arkadaşa da bir yardımı dokunur.
Hocam 55 olan aylık kazanç olacak yanlış yazmışım. :D MH/s olarak 24.5 kazıyorum ama AMD için özel bir ayar varmış. AMD Radeon Software > Ayarlar > Ekran Kartları > Gelişmiş (aşağı kaydırınca) > GPU İş Yükü "Bilgi İşlem" bu ayarı açmamız gerekiyor. Eğer ayarı açmazsak 13 MH/s gibi bir kazma hızı oluyor.

Bu arada benim kart görev yöneticisinde kullanım %0 gözüküyor ama 72C de çalışıyor ve fan %20 hızda dönüyor.

ETC'de modlu 570 4 GB 30-32 mh arasını çok rahat görüyor. Kartlarınızı 55 derecenin altında tutun gerekirse fanları %100e çekin fanları değiştirmek ucuz Türkiye'de bile 150TL'ye takım olarak satılıyor. AliExpress'te daha da ucuz.

Hocam 55 olan aylık kazanç olacak yanlış yazmışım. :D MH/s olarak 24.5 kazıyorum ama AMD için özel bir ayar varmış. AMD Radeon Software > Ayarlar > Ekran Kartları > Gelişmiş (aşağı kaydırınca) > GPU İş Yükü "Bilgi İşlem" bu ayarı açmamız gerekiyor. Eğer ayarı açmazsak 13 MH/s gibi bir kazma hızı oluyor.

Bu arada benim kart görev yöneticisinde kullanım %0 gözüküyor ama 72C de çalışıyor ve fan %20 hızda dönüyor.
Evet hocam dediğiniz işlemi yapınca kazım hızı artıyor teşekkürler. Fakat hala devam etmekte kararsızım doğrusu

Evet hocam dediğiniz işlemi yapınca kazım hızı artıyor teşekkürler. Fakat hala devam etmekte kararsızım doğrusu
Sizde galiba benim gibi kullandığınız bilgisayarda yapacaksınız. Ben yapmayı düşünmüyorum çünkü bitcoin alım-satım yapıyorum, oyun oynuyorum yani bilgisayar sürekli kullanımda. Fiyatlar ucuz olsa kart alıp yapmayı düşünürdüm.

Sizde galiba benim gibi kullandığınız bilgisayarda yapacaksınız. Ben yapmayı düşünmüyorum çünkü bitcoin alım-satım yapıyorum, oyun oynuyorum yani bilgisayar sürekli kullanımda. Fiyatlar ucuz olsa kart alıp yapmayı düşünürdüm.
Evet hocam bilgisayarımı aktif olarak kullanıyorum. O yüzden pek ısınamadım yapmaya

Geri
Yukarı