RX 570 hâla güçlü mü?

Bana sorarsan çöp. Kıyasladığın kartta 2016'da çıkan bir kart. Şu an kaç yılındasın, 2 hafta sonra kaç yılına gireceksin? İnsanlar RTX 3090, 2080 Ti, 2070, 2070s, 2080, 2080 Ti gibi kartlar kullanırken ben kusura bakma ama o karta güçlü demem. Senin niyetin kendini avutmaksa daha düşük performanslı kartlarla kıyaslayıp avutursun ama ben sana gerçeği söylüyorum.

Aradaki fiyat farkını da siz veriyorsunuz galiba.

Bana sorarsan çöp. Kıyasladığın kartta 2016'da çıkan bir kart. Şu an kaç yılındasın, 2 hafta sonra kaç yılına gireceksin? İnsanlar RTX 3090, 2080TI, 2070, 2070S, 2080, 2080TI gibi kartlar kullanırken ben kusura bakma ama o karta güçlü demem. Senin niyetin kendini avutmaksa daha düşük performanslı kartlarla kıyaslayıp avutursun ama ben sana gerçeği söylüyorum.
O halde RX 570'in üstüne siz ekleyiverin de kendimize üst düzey kartlar alabilelim. Dediğiniz şeyler tamamen mantıksız. 1080P'de gayet keyifli bir deneyim sağlayabiliyorsunuz RX 570 seviyesindeki kartlarda sizin dediğiniz kartlar üst düzey oyunculuk için üretilmiş. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

O halde RX 570'in üstüne siz ekleyiverin de kendimize üst düzey kartlar alabilelim. Dediğiniz şeyler tamamen mantıksız. 1080P'de gayet keyifli bir deneyim sağlayabiliyorsunuz RX 570 seviyesindeki kartlarda sizin dediğiniz kartlar üst düzey oyunculuk için üretilmiş. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

2080 Ti'ın altında o kadar güzel kartlar var ki 570 de dahil hele bir de çöp denmiş komik ve hayatımda duyduğum en saçma düşünce o zaman bundan sonra 1660 gibi kartlarında alınmasına gerek yok. Bu arkadaşın dediğine göre.

2018 oyunlarini ve aşağısın Ultra'da oynatir.
2019 oyunları high.
2020 medium high.
2021 medium.
2022 medium Low diye gider bence 1080p de.

Oyunların grafikleri her yıla göre öyle değişmiyor mesela FH4 2021 oyunlarıyla yarışır durumda grafik konusunda uzun süre orta yüksek gider diye düşünüyorum 4yıl sonra da zaten artık sadece Valorant gibi oyunları oynatır. FSR da geldiğini düşününce.

İnsanların düşüncesine saygı duymayacaksan fikirlerini neden soruyorsun? 1650S dahil ben 15 tane kart sayabildim NVIDIA tarafında. AMD tarafını bilen arkadaşlar da tahmin ediyorum bayağı bir kart sayabilirler. GTX 970 bile daha iyi 2014 üretimi olmasına rağmen. Komedi.

İnsanların düşüncesine saygı duymayacaksan fikirlerini neden soruyorsun? 1650S dahil ben 15 tane kart sayabildim NVIDIA tarafında. AMD tarafını bilen arkadaşlar da tahmin ediyorum bayağı bir kart sayabilirler. GTX 970 bile daha iyi 2014 üretimi olmasına rağmen. Komedi.

Fikrinize saygı duyuyorum fakat 970 konusunda size katılmıyorum hele ki DX12 konusunda. Zaten güzel bir farkla öne geçiyor.

Son düzenleme:
Bence o kartı 1060 ile değil, 970 ile kıyaslasan daha mantıklı olacak.

1060 6 GB'la denk demedim hemen arkasında dedim zaten RX 570 in gerçek rakipleri 1060 3GB ve 970'dir onları da 2019 sanırsam Mart'tan sonra güçlendi ve onları arkada bırakmayı başardı yine fikriniz ve düşünceniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı